2726
عنوان

از کدوم قسمت ظرف شستن بدتون میاد؟😅

| مشاهده متن کامل بحث + 1022 بازدید | 111 پست
از اشپز خونه بدت نمیاد؟😅😅😅

چرا والا.ازگاز پاک کردنم خسته شدم😂

تووووووروخدابرای مادرشدنمممممم یه صلوات بفرستین ودعاااااااام کنین خیلیییییی دلم میخوادمادرشمممم😢ان شالله هرکی بچه نداره خداهرچی زودتریه بچه سالم وصالح بهش ببخشه..
پودر بریز با آب، بذار بجوشه ترجیحا پودر خوشبو، مثل پرسیل لاوندر

میره اینجوری؟ باز بوی پودر نگیره😨😨

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ظرف شستن زن و مرد نداره    اکثرا تو کارهای خونه به مادرم کمک میکنم

شوهر منم همش ظرف ميشوره.تا ميبينه يه ظرف تو سينكه فوري ميشوره اگه خسته نباشه.

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2728
ظرفی که غذا توش خشک باشه باید بزاری خیس بخوره ظرفای تخم مرغی... پارچی ک توش شیر داشته... 

واسه همین‌چیزا از ظرفای روی بدم میاد دیگه فقط تفلن ک نچسبه😉

برای همه کسایی که منتظر مادرشدنن اگه زحمتی نیست میشه یه صلوات بفرستی🧡
شوهر منم همش ظرف ميشوره.تا ميبينه يه ظرف تو سينكه فوري ميشوره اگه خسته نباشه.

قدرشو بدون

هیچی بدتر از مرد تنبل نیست

سفر یعنی... شب باشه... یهو بزنی به دل جاده... بری یه جای دور... تنها با خودتو یه فلش پر اهنگ...

زود پز 😣  ولیوانی که اسکاچ نمیرسه تهش.لیوانای بلندوباریک منظورمه

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد
زود پز 😣  ولیوانی که اسکاچ نمیرسه تهش.لیوانای بلندوباریک منظورمه

اره لامصب ادمو سگ میکنه😂

برای همه کسایی که منتظر مادرشدنن اگه زحمتی نیست میشه یه صلوات بفرستی🧡
2706