2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه بار آب پر کرده بودم تو دهنم می دوییدم دنبال دوستم یهو نمی دونم ناظم از کجا جلوم ظاهر شد منم هول شدم پاشیدم روش 😨😨

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

یکبار منو دوستم خیلی شیطنت داشتیم پنجره کلاسمونم رو ب خیابون بود بعد ی پسره وایستاده بود فک کنم منتظر کسی بود منو دوستمم داد و بیداد با پسره حرف میزدیم اونم ج مارو میداد هی بهش میگفتیم شماره تو بده تا میخواست بگه برگشتم کاغذ بردارم دیدم مدیرمون دست ب سینه پشت سرمونه ماهم اومدیم پایین گف گمشین بشینین سرجاتون...و دعوامون کرد رف خخخ

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

کلاس چهارم بودم برای اولین بار پریود شدم نمیدونستم چیه اصلا یه دایره گرد خون رو نیمکت  پشت مانتومم خونی شده بود بود  ...اسممو صدا زدن برم پای تخته که شانسم زنگ خورد گفت بمونه برای فردا  وگرنه ابروم رفته بود 

یکبار منو دوستم خیلی شیطنت داشتیم پنجره کلاسمونم رو ب خیابون بود بعد ی پسره وایستاده بود فک کنم منتظ ...

واااای😂😂😂😂😂

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2706