2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اولش گفت کارهای ساده  میفهمید چیزیو که میخونید؟ 😐

احتمالا نه، یاد گرفتن فقط توهین کنن نمی گن شاید این دو سه جمله قلب یکیو بشکنه 

شخصا تجربه شو داشتم یه زمانی منم مثل استارتر خوش ذوق بودم اما چند نفر شبیه بعضیا ذوقمو کور کردن منم بوسیدم گذاشتم کنار...! 

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙💚❤️ 
2456
اینم ازین نقاشی من نظرتون نه جایی نگاه کردم نه کپی کردم همه تصوراتمه ماشاالله لا حول ولا قوه الا ...

چ ب خودشم ماشالله میگه😂😂😂عزیزم این کارای تو پایه ای و خیلی ساده هستش...خواستین بیاین ب کانال من سر بزنید تا متوجه ی کار هنری تمام عیار باشید

@honarsaraFATEMEH

آنکس ک نظر کند بر چشم مستش   از رشک دعای بد کنم پیوستش   و آنکس ک ب انگشت نماید رخ او     گر دسترسم بود ببرم دستش                                      والا بخدا
واقعا شرمنده که من یکم رک هستم .شما کلا لوله گاز بگیر باهاش مثلا لوستر بساز این کارا خیلی سطحیه عشقم ...

رک نیسی بیتربیتی. 

محدودیت فقط توی ذهنته! هرکجا هستی، جوونه بزن. خوب یا بد، تو چیزهای زیادی داری که بخاطرشون شکرگزار باشی. انرژی مثبت تنها چیزیه که هرچقدر به بقیه بديش بیشتر به دست میاری 😌من یه بمب انرژیم😂😂من خیلیگوگولی مگولی ایم البته از دوووور دوووووووور خیلی دوووووووووررررر😁😁😁دوستان ببخشید من الزایمر دارم تاپیک میزنم یهو میرم ممکنه جوابتونو هیچوقت یادم نیفته بدم😌😌😌😌😌من همونیم ک گیساشو چیدن بعد دیدن گیس کوتاهم بهم میاد و ضایع شدن هار هار هار😁😁😁اصلا قدیمی نیستم کاربری سابق هم ندارم، صلوات هم نمیخوام، ریپلی هم بکنید حتی نظر مخالفتونم هی بگین امااااا سر جدتون موضوع تبادل نظرمو نپسندین😂😂😂راستی میدونستی وقتی میخونم کاربر فلانی صدا زده چ خوشحال میشم؟؟ صدام بزنین زیاااد آباریکلا خانوم قیزا. از من به شما نصیحت ازدواج فامیلی نکنید ولی، هیچ فامیلی اونقدر خوب نیست بخای یه بار دیگه باهاش فامیل شی:)))  اینقدر گفتین مادرشوهر مادرشوهر که هروقت میبینمش میخام شاتگانمو دربیارم خون را بندازم. نکنین این کارا رو. نی نی سایت جاییه که میتونه از یه عروس گوگولی مگولی مث من، صدام حسین بسازه (صدام or سدام or ثدام؟) میای سایت، میبینی نه تنها شناسایی شدی، بلکه یه بی‌شعور که اسمش مثلا فامیله داره کل زندگیتو برا بقیه تعریف میکنه.! چقد بیکارین اخه

استارتر خواهشا تاپیک رو نترکونی نتم الان ضعیفه عکس باز نمیکنه تا اخر شب بیام ببینم

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2714

بچه ها این شلف رو خودم درست کردم خوبه؟؟

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
چ ب خودشم ماشالله میگه😂😂😂عزیزم این کارای تو پایه ای و خیلی ساده هستش...خواستین بیاین ب کانال من س ...

اون خانوم با تجربه ای کمتر از شما خیلی هم کارش عالیه  

من که میدونم اخرش تموم سختی ها تموم میشن☁️✨
خیلی ناز.چجوری درست کردی

مرسی عزیرم

با ضایعات ام دی اف

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
2706