2737
2734
عزیزان استند زیر جاادویه ایم هم خودم با کارتنش درست کردم و روش برچسب کابینت رنگ سر جاادویه ای هام زد ...

استارتر اگر ناراحت نمیشی فکر کنم اگر روبانشونو باز کنی نازتر میشن

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم 25 سالمه.  مثلا من یه ادم موفقم😌😜از بچگی علاقه داشتم از وقتی عروسی کردم تو خونم از این ...

قدر این آرامشِ توی زندگیتو بدون، منم خیلی روحیه ی هنری داشتم، حتی دسته گل عروسیمو خودم درست کردم، ولی حیف ک خدا ب شروع زندگیم آرامش نداد(رفتارهای خانواده شوهر، نزدیک 11 سال باهاشون زندگی  کردم) و روحیه هنری م از بین رفت😥😥😥😥

امیدوارم شما همیشه شادو سرحال باشی💖

2728
اینا رو با کاغذ رنگی درست کردم 🙈

واااااای من دنبال استیکر می گردم اون طرحی که دلم می خواد رو پیدا نمی کنم چه ایده خوبی بود ممنون از چه چسبی برای پشتش استفاده کردی

اینم میز نهارخوری من که قهوه ای بود خودش و روکشاش و من و شوهرم عوض کردیم.البته تو عکس روکشا تیده افت ...

چقدر عالی مبارکتون باشه

2738
رنگ اکرولیک مات سفیدهاهم اسپری مارک اطلس🤗😅خودم به این مارک عادت کردم بقیشون به دلم نمیشینه یا زبر ...

اسی جون شما که انقد خلاقی و خوش سلیقه

من یسری ظرف دارم جای حبوباته جنسش پلاستیکیه پلاستیک ضخیم مثلا مثل یسری ظرفای پلاستیکی آشپزخونه

بعد رنگشون قرمزه(عکس ارسال نمیشه وگرنه میفرستادم) بعد تم آشپز خونه ام صورتی ملیح و طوسیه

اون ظرفا رو چیکار میتونم بکنم؟؟(شکلشون مستطیله)

همین رنگی که شما استفاده کردید روی پلاسیک هم میمونه؟؟

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

سلام اسی کارهات عالی بودن مخصوصا آخریا .منم گلای که شوهرم میده بهمو خشک میکنم نگه میدارم چ ایده خوبی بود اونجوری درست کردی به منم یاد میدی؟

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 
2706