چ اکتیو بودین شما نااااقلااااا ما که چشممون ندید😂

😂😂😂😂😂وای کلی خندیدم نه عزیزم تو ازمایشگاه سرگرمیمون بود همیشه که گل رو هدیه نمیدن میتوانی از باغچه همسایه بکنی  از اون نظر که فکر کردی سیب زمینی بودم 😂😂😂

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستم کاراتون خیلی زیباس..منم ازین کارا میکنم ببشتر با نمد کار میکنم...

الان ی عالمه گل خشک دارم نمیدونم چیکارشون کنم ایده ایی دارین ی بلایی سرشون بیارم

بالاخره منم مامان شدم..🥰خدایا مرسی..🥰
😂😂😂😂😂وای کلی خندیدم نه عزیزم تو ازمایشگاه سرگرمیمون بود همیشه که گل رو هدیه نمیدن میتوانی از با ...

اه ه ه ه چقددددد فکرررر من منحرررررف بودددااااااا😂😂😂😂😂😅😅😅

خوب شد گفتی روشن شددم😅

2728
سلام دوستم کاراتون خیلی زیباس..منم ازین کارا میکنم ببشتر با نمد کار میکنم... الان ی عالمه گل خشک دا ...

منکه قابش کردم. 

شما میتونین گل هارو گوشه مقوا چسبش کنین بعد همشو اسپری مثلا طلایی بزنی بعد یه اینه کوچولو هم بزنی روی مقوا کنار گل. یه گیره اشپزخونه هم رنگ کنی بزنی پایینش

میشه جاکلیدیه در ورودی🤗

عالی بودن کارات عزیزم😍😍😍😍😍😍

چه کسی میگوید زمان طلاست؟من مزه مزه اش کرده ام....زمان عین الکل است...ثانیه ثانیه میسوزاند و میرود در عمق وجودت....مست مست ک شدی چشمهایت را باز میکنی و میبینی عمرت گذشته و توماندی وخماری و حسرت از دست رفتن یک عمر!                     خواهشا منو نترکونید دیگه شماره ندارم😠😠😠😠 مرگ بر گزارشگر
😁ترکیم اصالتا امااین کلمه ترکی نیس ونمیدونم از کی شنیدم که افتاده تودهنم 😂😂اره عزیزم منظورم همون ...

عشقوم اون پرغیه ن یرخی😝😝😝😝منم ترکم البته شاید درستش همون یرخیه ولی ما میگیم پرغی 😝😃

2706