2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه اینا خلاقیته گلم ؟؟ واقعا کسی تو خونه بهت تبریکم مگه سعی کن یکم بهتر باشی 

ببخشید دیگه توانش در همین حد بود😐😐

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2728
اخه اینا خلاقیته گلم ؟؟ واقعا کسی تو خونه بهت تبریکم مگه سعی کن یکم بهتر باشی 

این کارا اینقد حوصله میخاد...

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
واقعا شرمنده که من یکم رک هستم .شما کلا لوله گاز بگیر باهاش مثلا لوستر بساز این کارا خیلی سطحیه عشقم ...

عزززیزززم قربونت شرمندگی نداره. خونه برا خودمون نیست. در حد چیایی کار کردم که خرج بر نداره. 

🤗

خب یکنفر انتقاد سازنده باید بکنه که ایشون پیشرفت کنن الکی بگم واو چه عالی میتونه بهتر باشه

درسته حرفت 

ولی نه اینکه بگی اخه کسی هم تو خونه بهت تبریکم میگه؟؟

عزیزم انتقاد سازنده با بی احترامی و دل شکستن فرق داره

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
چ مهربون

این خوبه که انتقاد و قبول میکنن .مثلا من نقاشی کشیدم اوایل خیلیا گفتن چقدر بد و ... انقدر تلاش کردم چون پول کلاس نداشتم الان خودم یه طرح و به سایز خیلی بزرگ‌تبدیل میکنم با ذهن 

خب یکنفر انتقاد سازنده باید بکنه که ایشون پیشرفت کنن الکی بگم واو چه عالی میتونه بهتر باشه

والله همین قدرخلاقیتم شامال یک دهم ازنی نی سایت میشه خیلیاهمینم ندارن

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری

مثلا می‌تونه بگه خوبه..ولی بیشتر سلیقه بخرج بدی بهترم میشه..نه اینکه با این حرف طرف هر چی درست کرده دور بندازه....البته استاتر عالی جواب داد

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
مثلا می‌تونه بگه خوبه..ولی بیشتر سلیقه بخرج بدی بهترم میشه..نه اینکه با این حرف طرف هر چی درست کرده ...

و جواب عالی استارتر باعث خجالت زدگی شد 

2706