1472
1411
چ ب خودشم ماشالله میگه😂😂😂عزیزم این کارای تو پایه ای و خیلی ساده هستش...خواستین بیاین ب کانال من س ...

اون خانوم با تجربه ای کمتر از شما خیلی هم کارش عالیه  

امیدوارم هر کی این متن رو میخونه به زودیه زود به تمام 🌸آرزوهاش🌸 برسه...آمین

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1473
عالیه چوباش رو از کجا گرفتی

مرسی

شوهرم باربری ام دی اف کار میکنه ایناصایعاتش بود میدونست دوست دارم اورد خونه

خدایا..میشه اونایی که آرزوی نی نی دارن ،بهشون بدی  منم میخوامااا...  واسه ظهور امامت یه صلوات بفرست...
1432
اون خانوم با تجربه ای کمتر از شما خیلی هم کارش عالیه    

گفتم ک کارش خوبه فقط در حد پایه شمام اگه خواستی ب کانالم سربزن من انواع و اقسام کارهنری از پتینه دکوپاژ رنگ نمد سیسمونی و دوخت و دوز و صدها کار دیگم انجام میدم مشتری های خودمم دارم...تو چرا بهت برخورد عجیجم😂

آنکس ک نظر کند بر چشم مستش   از رشک دعای بد کنم پیوستش   و آنکس ک ب انگشت نماید رخ او     گر دسترسم بود ببرم دستش                                      والا بخدا
چ ب خودشم ماشالله میگه😂😂😂عزیزم این کارای تو پایه ای و خیلی ساده هستش...خواستین بیاین ب کانال من س ...

کاش کمی ادب داشتید! 

شما اصلا پیکاسو و کمال الملک! احترام گذاشتن به دیگران که بلد نباشین هیچ ارزشی نداره

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نظر من،نظر منه من شمارو اجبار نمیکنم نظرمو قبول کنید قرار هم نیست با توهین و بی ادبی شما نظرمو عوض کنم اگر دلیل منطقی دارید و میتونید به دور از توهین و تندی و...، متمدنانه گفت و گو کنید خوشحال میشم باهاتون هم صحبت بشم اما اگر قراره توهین، تندی، قضاوت، مسخره کنید یا اصل حرفمو نفهمیده باشید با یه "باشه" به بحث خاتمه میدم که نه اعصاب من خورد بشه نه شما☺️خواهشمندیم در صورت داشتن اعصاب کافی و لحن مودبانه و در صورت متوجه شدن کامنتم ریپلای بفرمایید😉والا این دو روز دنیا ارزش اعصاب خوردی تو نی نی سایتو دیگه نداره👎🏻
عزیزان استند زیر جاادویه ایم هم خودم با کارتنش درست کردم و روش برچسب کابینت رنگ سر جاادویه ای هام زد ...

میشه کامل توضیح بدی مال منم نداره چند ساله دنبال یه چیز مناسب میگردم پیدا نکردم 

میشه برا شادی روح مامانم صلوات بفرستید.😥
1476
رنگ اکرولیک مات سفیدهاهم اسپری مارک اطلس🤗😅خودم به این مارک عادت کردم بقیشون به دلم نمیشینه یا زبر ...

اکرولیک مات رو با چی قاطی میکنی میزنی

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
اینم ازین نقاشی من نظرتون نه جایی نگاه کردم نه کپی کردم همه تصوراتمه ماشاالله لا حول ولا قوه الا ...

خیلی زیباست

آفرین به شما👌🏻

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نظر من،نظر منه من شمارو اجبار نمیکنم نظرمو قبول کنید قرار هم نیست با توهین و بی ادبی شما نظرمو عوض کنم اگر دلیل منطقی دارید و میتونید به دور از توهین و تندی و...، متمدنانه گفت و گو کنید خوشحال میشم باهاتون هم صحبت بشم اما اگر قراره توهین، تندی، قضاوت، مسخره کنید یا اصل حرفمو نفهمیده باشید با یه "باشه" به بحث خاتمه میدم که نه اعصاب من خورد بشه نه شما☺️خواهشمندیم در صورت داشتن اعصاب کافی و لحن مودبانه و در صورت متوجه شدن کامنتم ریپلای بفرمایید😉والا این دو روز دنیا ارزش اعصاب خوردی تو نی نی سایتو دیگه نداره👎🏻
بچه ها این شلف رو خودم درست کردم خوبه؟؟

عالیه با چی درس کردی

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
این چراغ خوابمه قبلش دوسش نداشتم،میخواستم یکی دیگه بخرم دیدم گرونن روکش خودشو کندم با روبان و چسب ...

خوبه خرسو بردار ربطی به آباژور نداره

اگه ی لحظه از ته دلتون برام دعا کنین گره از کارام باز شه خیلی بهم محبت کردین شاید خدا به خاطر دل پاک شما بهم نظر کنه❤مرسی
1331