1472
1411
خب یکنفر انتقاد سازنده باید بکنه که ایشون پیشرفت کنن الکی بگم واو چه عالی میتونه بهتر باشه

انتقادت درصورتی سازنده میشه که پیشنهاد برای ارتقا کارش هم داشته باشی..... درضمن این رک بودن نیست رک بودن تو مسائل شخصی خودت قابل توجیه ولی درارتباط بادیگران اسمش یه چیز دیگست که از بیانش معذورم

👫👰👨👪🌄
انتقادت درصورتی سازنده میشه که پیشنهاد برای ارتقا کارش هم داشته باشی..... درضمن این رک بودن نیست رک ...

ول کنین دیگه توروخدا اون بنده قطع شد رفت پی کارش شماهنوز ادامه میدید

من با بی ادبی مخالفم،با اینیم که میان به جای استارتر جواب میدن وتاپیکم شلوغ میکننم مخالفم ،اون خانم یه کلمه حرف زد مخاطبشم فقط اسی بود استارترم خودش با زبون خوش جواب شوداد وکیل وصی هم لازم نداشت اونم پشیمون شد ومعذرت خواهی ودیگه تموم شد ،دیگه بقیه رواین وسط درک نمیکنم هی باعرض معذرت مثل قاشق نشسته میپرن وسط وبه اون طرف و کاروبه دعواوفحش میرسونن،تاپیکم خراب میکنن😕

به دشمنان علی  تابه حشر لعنت باد❄علی  وآل علی  را ز جان ودل صلوات💖

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

من عاشق اون فانوس و گلدونا شدم😍 خیلی خوشگلن 🤗 برات ارزوی موفقیت دارم عزیزم 🌹

💙❤️💚... اینقدر تو زندگی بخند، که مشکلات فکر کنن اسکلی چیزی هستی برن سراغ بعدی😅😅                                           هی تویی که داری امضامو می خونی! اره با خودتم، امیدوارم خیلی زود یه اتفاق خوب واست بیافته 😍🤗.                                        ❤️💙💚(من مطمئنم همه چیز همونطور می شه که می خوام) 😍😍💙💚❤️ 
واقعا شرمنده که من یکم رک هستم .شما کلا لوله گاز بگیر باهاش مثلا لوستر بساز این کارا خیلی سطحیه عشقم ...

این چه حرفیه

هرکس یه سلیقه ای داره خانمی

به نظر من که ابتکار به خرج دادن و قابل تحسینه

میشه برا ظهور امام زمان (عج)  و حاجت دلم یه صلوات بفرستی
1473
ول کنین دیگه توروخدا اون بنده قطع شد رفت پی کارش شماهنوز ادامه میدید من با بی ادبی مخالفم،با اینیم ...

اتفاقا خوبه اگه در برابر حرف زشت هرکاربری همه بهش تذکر بدن درس عبرتی برای همه میشه که دیگه رفتار درستی داشته باشن........ درضمن شماهم در ارتباط باهمین موضوع پست گذاشتی....اوکی

👫👰👨👪🌄
این چه حرفیه هرکس یه سلیقه ای داره خانمی به نظر من که ابتکار به خرج دادن و قابل تحسینه

بنده خدا ترکیده😂😐

شمارش معکوس تولد عشق مامان رهام من شروع شده تولد بوقت یکسالگی😍😍😍😍😍 (5).وقتے میتونستہ اشتباهتو ببخشہ ولے نبخشیده یعنے منتظر بوده اشتباه کنے کہ بره...
1444

اینم میز نهارخوری من که قهوه ای بود خودش و روکشاش و من و شوهرم عوض کردیم.البته تو عکس روکشا تیده افتادن.کله غازیه رنگشون

جهانِ من از گریه ات،خیسِ باران...تو با سقفِ کاشانهء من چه کردی💜
1474

شما ها خیلی هنرمندین.😍😍😍😍😍

حسودیم شد😈😈😈😈

من کلا تو کار خیاطیو بافتنیم.عکس از کارام ندارم😢😢

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان....خدایا فندق کوچولومو ب تو سپردم.

عاقاتون چه کیفی میکنه از این همه مهربونی و سلیقه و خانوم بودن 

❤❤❤❤❤❤❤

انشالله تو کارات موفق باشی عزیزم 

عالی بودن کلی چیز یاد گرفتم عروس خانم هنرمند💗💗💗💗

اعتمادساختنش خیلی طول میکشد،تخریبش ولی چندثانیه..............وترمیمش یک عمر
1457