2737
2734
عنوان

خواهرشوهر پرو(بیایین بگین چکارکنم)

873 بازدید | 70 پست

بچه هاخواهرشوهر کوچیکم خیلی پروء تقریبا ی سال ازمن بزرگتره مثلا میاد خونه من دست به سیاه وسفید نمیزنه یا میخوابه یا توگوشیشه یامثلا بامن میحرفه رختخواب براش پهن میکنم جم میکنم غذادرست میکنم میارم میبرم میشورم اصلا کمکم نمیکنه بعد زودزودم میاد خونم ماهی دوبار حداقل ی دختر داره فقط وقتشو با اون پر میکنه دخترش بیچاره کاریش نداره ها ولی این هی میگه ولم نمیکنه اسیرم کرده بهونه میاره که کارنکنه بعدم هی دستور میده اینو درستکن اونو درست کن شوهرمم خیلی دوسش داره ازاونورم سمت مادرشوهرم این حرفش خیلی میره یعنی با اینکه ازهمه کوچیکتره همه به حرفشن هرچی بگه باور میکنن ۴ تا خواهرشوهر دارم ۴ تا برادر شوهریعنی اگه بخوام بااین چپ بیوفتم فاتحم اونور خوندس همه باهام چپ میشن از اینورم خیلی حرصم میده کاراش نمیدونم چه برخوردی کنم باهاش تازه منم میرم خونش شاید حالا سالی دو سه بار اونجام وضعم همینه جوری رفتار میکنه باید خودم کارکنم اصلا نمیتونم تلافی کنم بیشتر حرص میخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خواهر شوهر منم اينجوريه مجرده فقط مياد رو مبل ميشينه دراز ميكشه سرش تو موبايل تو اين ٦سال نديدم خونه خودشونم ظرف بشوره كاري كنه از بس ننه اش حتي نذاشت يه ليوان اب بياره ببره لباس زيرش و هم ميشوزه ننه اش حرص درارن جفتشون 

2706