2726
عنوان

دقیقا ریده شده ب سلیقم

| مشاهده متن کامل بحث + 3638 بازدید | 126 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چی بگم والا دو دلم خیلی

عزيزم دقيقا اين مدل مانتو شب عيد تو تهران خيلي رو بورس بود الانم هنوز رو بورسه البته الان ديگه فصلش رفته اين مانتو بهار و تابستانه است واسه همين خيلي گرون خريدي اما از نظر فشنگي خيلي نازه عيد بپوشش

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2728
حسم میگه عفونت داری نه از اون خارش دارا یا بو دارا از اونا که معلوم نیست   برو دکتر زنان ...

می شه واسه منم بگی دوتا قرعه کشی داریم بنظرت امسال درمی یان

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
عزيزم دقيقا اين مدل مانتو شب عيد تو تهران خيلي رو بورس بود الانم هنوز رو بورسه البته الان ديگه فصلش ...

ی چیزی بگم ما تو جنوبیم کلا سرما نداریم ممنون از نظرت عزیزم 

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین
ی چیزی بگم ما تو جنوبیم کلا سرما نداریم ممنون از نظرت عزیزم 

اوه اوكي پس 

بپوش حالشو هم ببر اين مدل رو من خودم هم ميخواستم بخرم واسه عيد سيصد تومن بود فكر كنم تو تهران

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

دقیقا کپی مانتوت دخترداییم داره امروز تو تنش دیدم قشنگ بود به نظرم

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
حسم میگه عفونت داری نه از اون خارش دارا یا بو دارا از اونا که معلوم نیست   برو دکتر زنان ...

راپونزل جونممم منم بگو لطفاا..یکی درمورد طلاهام  که دزدیده شده که دزد کیه؟پیدا میشه یادنه؟یکی هم خونه که بالاخره میخریم امسال انشاالله؟

خدایا انی و کمتر از انی منو به خودم وامگذار🌹🌹
2706