2726
عنوان

بچه ها بنظزتون چیشد یهو

133 بازدید | 16 پست

منو دوستم ی مدته باهمیم بعد اون هی ازمن بوس خواس منم گفتم بوقتش و اینا بعد ولی بوسم کزد عکس العمل بدی نشون ندادم امروز رفتم پیشش بوسم کرد بهش گفتم بوسم نکن زوده واس این حرفا امروز قهر کرد باهام یکم رف فک کرد میگ ن بغلت میکنم ن بوست میکنم تا بگیرمت بنظرتون چش شد؟ میترسم اینجوری میکنه تنهام بزاره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اداس،دوروز دیگه یادش میره😁😁دیدم که میگم😂😂😂

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2728

😐😐😐😐

بعد دوازده شب هورمونای بیشعور انگار صبحونه خوردن با نشاط و شیطون میشن 

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!
ولش کن عزیزم داره یواش یواش بهت نزدیک میشه شگرد همه پسرا

الان میگ کاریت ندارم تابگیرمت بخدا فق دیگ دستاتو میگیزم من دارم میترسم ازش میترسم اینارو بگ‌ک بره

عه چ عوضیع

به عوصی بودن ربطی نداره.میخواد مثلا بگه من توزو برا خودت میخوام نه بوس و بغلت و اینا بعد کم کم میبینه اینام جزئی از خواستنته😁😁😁از شوخی گدشته اگه زیر شش ماهه که باهاش دوستی ابدا اجازه این کاز و نده و بگو اره بهتره تا مدقع ازدواج فقط دستمو بگیری بعد اگه رابطه واقعا جدی شد یکم کوتاه بیا مثلا سال دیگه این موقع ها😁😁اونم در حد ی بوس از لپ😉

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
الان میگ کاریت ندارم تابگیرمت بخدا فق دیگ دستاتو میگیزم من دارم میترسم ازش میترسم اینارو بگ‌ک بره

همشون همینو میگن دیگه بهت دست نمیزنم تا بیام خواستگاری بعد ی مدت میرن تو فیافه ک خودت پیش قدم شی واسه بوس و اینا بعدم ک تکراری میشی و بای بای الان سنت کمه عزیزم ۵ ۶ سال دیگه به حرف الان من میرسی حس الانتو کامل درک میکنم یزمانی دغدغه منم این بود 

محکم بشین دلم این دور اخره
2706