2726

شوهرم تو کارایی که داره با دامادشون و برادر دامادشون محصولات کشاورزی خرید و فروش میکنن در کل سه چهار ماهه با همن امروز شوهرم اومد گفت کلیدها رو بهم دادن و گفتن دیگه نمیایم گاراژ  سرمایه از اون اس گاراژ از شوهرم و به این دلیل شراکتشون به هم خورده که برادر دامادشان اجازه هیچ کاری به شوهرم نمیده یعنی خ‌ودش همه کارس و شوهرم هیچی بلد نیست امروز شوهرم گفته بود چرا جلو مشتری به من میگی تو برو کنار من حساب میکنم درسته سرمایه توعه ولی ده میلیارد گاراژ من اینجاس اونا هم قهر کردن و بارا رو به قیمت خرید فروختن و رفتن ناراحتم که خواهر شوهرم باهام قهر کنه یا دیگه شوهرمن یا اون نزاره رفت و آمد کنیم اخه ما مثه خواهریم و دخترم خیلی به عمش وابستس 

برای سالم بودن نی نی هام و به سلامت دنیا بیان صلوات بفرستین خاله ها و سلامتی گل دخترم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3336380/یه-تصمیم-بزرگ-و-خوب-برای-باز-شدن-گره-های-کور-زندگی-نی-نی-سایتی-ها

نمیدونم میترسم مثه قبل بزم پیشش کم محل کنه یا مثله همیشه نباشه باهام اخه خونه پدر شوهرم پایینه

برای سالم بودن نی نی هام و به سلامت دنیا بیان صلوات بفرستین خاله ها و سلامتی گل دخترم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه خواهر شوهرت سر این موضوع که به تو هیچ ربطی نداشته بخواد باهات قهر کنه پس بزار قهر کنه!!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
2728

خب دوستانه ب خواهر شوهرت بگو بیا گار ب شوهرامون نداشته باشیم بین خوشونه ..مارفاقتمون ب هم نخوره

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃
نگران نباشید مشکلات اقایون ب خودشون مربوطه و قطعا ب  خانم ها نمیرسه

رابطه ها چی یعنی رفت و امدمون

هیچ وقت خودتونو توی مسائل مردونه دخالت ندین.اگه هم دیدی بهت کم محلی کرد خیلی سر بسته بهش بگو مسائل کاری و مردونه به ما ربطی نداره

تو یه طوفان من جزیره   من ناپلئون تو دزیره    جز تو کی میتونست از من همه دنیا رو بگیره    نقطه تسکین محضم نقطه آرامشم بود   اسمتو زمزمه کردم این تمام شورشم بود   تو هوای تو که باشم صاحب کل زمینم   من همه دنیامو دادم زیر چتر تو بشینم   شوق تسلیم تو بودن لحظه لحظه تو تنم بود  بهترین تصویر عمرم عکس زانو زدنم بود
2706