2726
عنوان

شربت زینک سولفات و رفلاکس معده

721 بازدید | 7 پست

سلام مامانای مهربون.شبتون بخیر.من پسرم ۱۶ ماهشه و رفلاکس پنهان داره.میخاستم بدونم کسی تجربه استفاده از شربت زینک سولفات رو واسه رشد قدش داشته و اینکه رفلاکس رو تشدی نمیکنه آیا؟

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعید میدونم تشدید کنه چون مسر منم رفلاکس داشت در کنار دارو رفلاکس زینک سولفات برای اسهالش دکتر داده بود 

خدایی هست ک بزرگتر از اقیانوس ها.مهربونتر از همه مادرهاست و نزدیکتر از همه کس بهم(از رگ گردن هم نزدیکتر)خدا جونم تنها تنها از تو یاری میطلبم.
2728
بعید میدونم تشدید کنه چون مسر منم رفلاکس داشت در کنار دارو رفلاکس زینک سولفات برای اسهالش دکتر داده ...

پسرت چند وقتش بود و چه مقدار میدادی بهش؟

من یه حس عاشقانه در تو..                                                                تو یه عشق جاودانه در من...
پسرت چند وقتش بود و چه مقدار میدادی بهش؟

اونموقع 10 ماه بود فک کنم 1 میل رقیق یادم نیس

خدایی هست ک بزرگتر از اقیانوس ها.مهربونتر از همه مادرهاست و نزدیکتر از همه کس بهم(از رگ گردن هم نزدیکتر)خدا جونم تنها تنها از تو یاری میطلبم.
اونموقع 10 ماه بود فک کنم 1 میل رقیق یادم نیس

واسه رشد قد هم خوبه؟

واسه رشد قد هم خوبه؟

راستش اطلاعاتی در مورد قد ندارم

اما میدکنم اسهال بند میاره