2726
عنوان

اولین روز بعد از عقدم ک رفتم خونه مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 128225 بازدید | 862 پست

خیلی باحال بود

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه اخلاقایی دادید بعضیا  یه چیز تعریف کرد بخندیم دلم شاد شه دیگه هی میپرسن شوهرت ندید چرا صورت ...

یعنی عاشق شعورتم مرسی گل من😘😘😘

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
2728
وای من تو عقدم رفتیم خونه مادرشوهرم با خانواده وقتی خواستیم برگردیم شوهرم میخواست مارو برسونه منم تا ...

اااااااااااااخ تو دیگه هیچوقت اون ادم سابق نخواهی شد خودم میدونم

وای خیلی خندیدم 😂😂😂😂 کلا وقتی ادم ی بار سوتی میده پشت بندش سوتی ها تکرار میشه😂😂

اره دیدی دقیقا

من بزرگ ترین سوتیمو تو خاستگاریم دادم.من عروس نوه دختری عموم هستم

اولین بار دو تا دختر عموهام که یکیشون مادر شوهرم هم هست اومدن خونمون.ما رسم داریم برا خاستگاری بجای چای،شربت میدیم.من بجای شربت واسشون آب خنک بردم چون شربت و آب تو دو تا ظرف عین هم بود و منم استرس داشتم.واسه خودمم آورده بودم که تا خوردم فهمیدم چه گندی زدم. زود عوضشون کردم ولی کلی با یادآوری اون روز خندیدیم

امروز روز منه    
من بزرگ ترین سوتیمو تو خاستگاریم دادم.من عروس نوه دختری عموم هستم اولین بار دو تا دختر عموهام که یک ...

اخی عزیزم😁

عزیزم شما داری راست میگی چون خود من اولین بار که یواشکی سوار موتور دوست پسرم شدم ک صورتم دود نشسته ب ...

اره بابا اخه این چیزی نداره ک ادم دروغ بگه من هردفعه سوار موتور میشم قشنگ دوده میشینه رو صورتم 

2706