2410
2713
عنوان

اولین روز بعد از عقدم ک رفتم خونه مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 128218 بازدید | 862 پست
مطمئن باش واسه خنده دیگران هیچوقت خالی نمیبندم دود رو صورت هم چیز افتخار افرین یا شاخی نیس ک بخوام ا ...

عزیزم شما داری راست میگی چون خود من اولین بار که یواشکی سوار موتور دوست پسرم شدم ک صورتم دود نشسته بود دقیقا اومدم خونه مامانم گفت برو صورتتو بشور چرا اینجوری شده اینقدر تابلو بود که نگو

خدایا متشکرم بابت تو دلیم😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات بشم مرسی عشق دلم نه بابا دوست بودیم اون المان من ایران عشق از راه دور و اتشین😂😂😂

جدی میگی؟

گروه آبی🥲     وزن اولیه:۷۳.۵۰     وزن هدف:۶۷      قد:۱۷۰                                      
2720

وای خیلی خندیدم 😂😂😂😂

کلا وقتی ادم ی بار سوتی میده پشت بندش سوتی ها تکرار میشه😂😂

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2714
من نه‌نه‌مرده ‌که بعدعقدازتالاراومدیم‌خونه‌شوشوگفت‌امروزدیگه‌بابات‌نمیتونه گیربده‌منوبردباغ‌خودش‌وای ...

همش توخواب بالا پایین میپرید.چون کوفت زهرماری خورده بودخواب رقص بادوستاش رومیدید.به ارکس ودوستاش همش میگفت یباردیگه یباردیگه....😂😂😂😂😂شماها چقدرمنحرفید

وای من تو عقدم رفتیم خونه مادرشوهرم با خانواده وقتی خواستیم برگردیم شوهرم میخواست مارو برسونه منم تازه گواهینامه گرفته بودم چقد اعتمادبه نفس داشتم به شوهرم گفتم بزار من بشینم گفت بشین هنوز خانواده شوهرم جلو در بودن برا بدرقه من دنده عقب گرفتم دور بزنم ماشین افتاد توی کانال بلند کنار خونشون وای مردم از خجالت ولی شوهرم پیاده شد گفت تقصیر من بود بهت گفتم برو عقب دیگه هیچوقت رانندگی نکردم😂🤣

ربِّ لا تَذرنی فرداً وانتَ خیرُ الوارثِین😢
نه فقط برای عروسیم گذاشتم شما درست میگی

حدس زدم که تجربه نداری گلم 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706