1600
1480

امروز انگشترمو بعد ۴ماه پیدا کردم واسه همین خیلی خوشحالم گفتم بیام یکم چرت و پرت بگم شمام بخندید اقا ما عقد ک کردیم فرداش همسرم اومد دنبالم ک بریم خونه مادرشوهرم اکثر مهمونای عقدمونم مونده بودن اونجا منم کلی ب خودم رسیدم و لنز گذاشتم و اینا شوهرم اومد با موتور دنبالم ماشینش دست داداشش بود خلاصه ما رسیدیم اونجا و درو ک باز کردیم خواهرشوهرم منو دید یهو در حال اومدن سمت من گفت عععع سحر جوووونه منم اومدم تیریپ صمیمیت وردارم دستامو باز کردم همینجور ک میرفتم سمتش گفتم عزیزم سلاااااا قااارپ پخش زمین شدم پام گیر کرده بود ب لبه فرش حالا من😫

خواهرشوهرم😲

شوهرم خلم😂

بقیه😁

بعد خودمو جمع کردم و پا شدم رفتم با همه سلام علیک دیدم اینا ی جور عاقل اندر سفیهی دارن منو نگا میکنن بعد مثل ک....خلا با همشونم رو بوسی میکردم اینام با اکراه منو بوس میکردن بعدش ک تموم شد رفتم تو اتاق ک لباسامو عوض کنم رفتم جلو ایینه یهو دیدم اااااااااا ی چشمم طوسیه ی چشمم مشکی بعد کل صورتم سیاااه نگو پشت موتور باد زده یکی از لنزام در اومده و دوده نشسته رو کل صورتم اخه مسیرم طولانی بود خلاصه این دومین سوتی ناهار خوردیم منم خواستم بگم اره من خیلی کاریم اصرار ک من ظرفارو میشورم اونام نامردی نکردن رفتن نشستن خودم تنهایی اونهمه ظرف و شستم خب ننت خوب بابات خوب لال شو بشین سرجات دیگه چرا لجوج بازی در میاری ی ساعتم ازین قضیه گذشتو یهو اقا ی دل دردی گریبان منه بدبخت پیشونی سیاه و گرفت ک نگووو مث مار میپیچیدم ب خودم بعد میدوییدم تو دستشویی بالا میاوردم یهو مادربزرگ همسرم برگشت گفت بهع این عروسم ک همیشه دل درد داره حالا من😳وا من ک بار اوله اصن میام اینجا کی دل درد داشتم بعد مادرشوهرم برگشت ب شوهرم گفت جیگرت درارد چیکار کردی اینو شوهرمم بیچاره کپ کرد گفت وااا من اصن اینو دیدم ک کاریش کنم از وقتی اومد نیم ساعت ک پخش زمین بود نیم ساعت ارایششو شست ی ساعتم باز ارایش کرد ۳ ساعتم ک داشت ظرف میشست الانم ک ی ساعته تو دسشوییه من کی دستم ب این دسید اصن خلاصه اونروز تا اخر شب تو بیمارستان و زیر سرم بودم خوب نشدم اخر بردنم خونمون بابام یکم کمرمو مالید بعد تق قلنجمو شکست یهویی خوب شدم حالا قیافه من😊قیافه شوهرم😑بعدا بهم گفت ک اونروز خیلی ب طلاق فکر کردم از دستت ولی دیدم دوست دارم نمیشه😂😂😂

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

ببخشید طولانی شد ولی دلم نیومد نگم براتون دوستون دارم عشقا😘😘😘

شوهرتون تو صورتت نگاه نکرده بود که سیاه شده و لنز ندارید؟

یه وقتایی یه سری تاپیک ها و کامنت ها رو میخونم با خودم میگم خوب شد نی نی سایت طراحی شد تا اونهایی که عقده و کمبود های درونشونو نمیتونن تو دنیای واقعی پیاده کنن و خریدار ندارن .... اینجا خالی کنن ،حسن بزرگ این قضیه اونجاست که  حداقل اینجوری حالت که داشت  بهم میخورد دگمه اف و میزنی و میری و نفس راحت میکشی و شکر میکنی همچین عقده ای هایی دور ورت نیستن .👌
1546

خیلی جالب بود 😂😂😂

اما با دود ندیدم تا به حال صورت کسی سیاه بشه 

من به غمگین ترین حالت ممکن شادم.                                                                                                                             تو به آشوب دلم ثانیه ایی فکر نکن 
1432
1601

حالا لنزه كجا بود؟!

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
1578