2737
2734

فقط دوتا نکته توجه کن

اولا وقتی چیزی خریدی بهش یادآوری کن و بگو از پولای خودما اونایی که دادی برای خرجی خودم من خرج الکی نکردم و وسیله و لباس خریدم هی بگو و یادآوری کن با شوخی و خنده تا یادش نره و فکر نکنه خودت از خودت پول در میاری و توقعش بره بالا

دوما برای وسایل خونه مخصوصا چیزای گرون پول اولیه را ازش بخواه بگو مثلا نصف پولش بده بقیه اش خودم جمع میکنم میدم تا بفهمه باید پول گنده بده برای خونه

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فقط دوتا نکته توجه کن اولا وقتی چیزی خریدی بهش یادآوری کن و بگو از پولای خودما اونایی که دادی برای ...

اخه فکر میکردم کارم احمقانس و دارم شوهرو پر تواقع میکنم 

جی شده

بعد دیروز پسرداییم برداشت ب مامانم زنگ زد ک برم ببینم ازش چ شکایتی شده منم گفتم باش از دادگاه براش میپرسم.پرسیدم سایتشون قطع بودهمون لحظه.ب این منشی برداشتم گفتم چ موقع درست میش من بایدبرم.اونم گفاینجا بنویس چی میخای بپرسی اینا خودم میپرسم خبرمیدمت.منم شماره مامانمو نوشتم گف شماره خودتو بده منم اصن فکری نکردم ک چراشماره خودمو بدم ازبس توی این دادگاه جدابادم دراوردن هردفعه دیگ توجهی نکردم

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
اخه فکر میکردم کارم احمقانس و دارم شوهرو پر تواقع میکنم 

نه بابا اگه خودت پول داشتی و از درآمد خودت بود آره با اینکار پرو میشد ولی بنده خدا پول خودشه😂😂 

نه بابا اگه خودت پول داشتی و از درآمد خودت بود آره با اینکار پرو میشد ولی بنده خدا پول خودشه😂😂&nbs ...

اره مول خودشه از اون گذشته خیلی دستش بازه اضافه حقوق گرفتنی میاره درسته میده به من خودش بر نمیداره میگه برا خودت هر چی خواستی بخر فقط یکم دستمون تنگه بخواطر قرض هامون و وام ازدواج

2738
خب

بعد یارو از شماره دادگاه زنگ زد بهم.منم خواب بودم بعد نشناختم شماره کجاس برداشتم زنگیدم پشت سرش ی شماره ناشناس زنگ زدخودشو معرفی کردفهمیدم ک اونه بعدم نتیجه رو بهم گف.بعدامروز پیام داده بود هی منوسوال پیچ میکرد.نمدونم چطور باید باهاش برخورد کنم توی دادگاهه خودش کلی اشناداره میترسم چیزی بگم کارامو عقب بندازه

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
بعد یارو از شماره دادگاه زنگ زد بهم.منم خواب بودم بعد نشناختم شماره کجاس برداشتم زنگیدم پشت سرش ی شم ...

چی بگم والله ولی یه جور برخورد کن ک پاشو از گیلیمش دراز تر نکنه

🤣غیبت

از کی؟؟؟ 

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
اره مول خودشه از اون گذشته خیلی دستش بازه اضافه حقوق گرفتنی میاره درسته میده به من خودش بر نمیداره م ...

پس خودت مدیریت کن بنظر من مردا وقت مدیریت ندارن فقط برن کار پول در بیارن زن باید با سیاست جلو ببرتشون

بعد یارو از شماره دادگاه زنگ زد بهم.منم خواب بودم بعد نشناختم شماره کجاس برداشتم زنگیدم پشت سرش ی شم ...

خیلی جدی باهاش حرف بزن اگ تونسی بگی باهات تماس نگیره و هرچی شد خودت بری داد کاه ازش بپرسی اخه منشی چرا باید زنگ بزنه مگر این که یک کرمی داشته باشه

2706