2703
2553
عنوان

این قسمت مادرشوهر😡😤😒

356 بازدید | 22 پست

بچه ها رفیق شوهرم رفته بود کربلا بعدش چون همسایه مادرشوهرپ ایناس قربونی اورده سهم مارو هم دادن ب مادرشوهرم ک مثلا بده ب ما اما اصلا ب روش نیاورد گف فلانی قربونیتونو داد ب ما ما هم گفتیم باش دیگه از روم نیومد چیزی بگم ولی نداد بهمون ندیده قربونی نیستما ولی کلا هر کس هر چیزی ب ما میده ک بدن ب ما نمیده بر میداره میزاره یخچالش

خدایا شکرت مراقب کنجد تو دلم باش. ایشالا دامن همه منتظرا سبز بشه به حق پنج تن😍😍😍

دقیقاااااا مثل ما...ولی من به یه ورمه...گدا گودولا

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

مادرشوهرا توهمه قسمتا هستن😐😒

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐اگه با امضام خندیدی یه صلوات برای اینکه کارام جور بشه تا عید عروسی کنم میفرستی؟ 🥺

اخی به همسرت بگو به مامانش گوشزد کنه 

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

ولش کن مهم نیست نهایتش که می پزه میزاره جلو خودتون!!! اصلا ارزش فکر کردن نداره!!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
2714

عیب نداره خودش باید متوجه بشه برات مهم نباشه

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

واقعا حالم ازش بهم میخوره خسیس خانم خساست تو جون و خونشه

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤
خوب حتما احتیاج داره بیخیال بابا

احتیاج نداره یخچالش پر از مرغ و گوشت😑😑😑دلش نمیاد بپزه

خدایا شکرت مراقب کنجد تو دلم باش. ایشالا دامن همه منتظرا سبز بشه به حق پنج تن😍😍😍

بگو مامان یه ابگوشت درست کن بیایم خونتون پس😂

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2706