2726
عنوان

نظر سنجی اسم دختر

274 بازدید | 18 پست

کدوم اسم به نظرتون قشنگتره،؟

شوهرم میگه آوین.

من میگم بیتا.

شوهرم دلیلش اینه که به اسم پسرم که رامین هست بیاد.

تعداد رای : 39
نظرسنجی
بیتا
10
25%
آوین
29
74%
یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول اسمه خودتون چیه

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
2728

از بین این دو مجبوری  زدم آوین 

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
آوین بهتره بیتا قدیمیه

مرسی از نظرت ❤

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

هیچکدوم ولی بیتا بهتره

بهت برنخوره ولی خیلی از اسمای مثلا جدید فقط به درد مغازه و اسم گذاشتن رو حیوون خونگی میخوره

اسمی بزارین که بچه بزرگ شد مسخرش نکنن حالا خب به اسم خواهر و برادرش اهنگش نیاد

اسم روی شخصیت و سرنوشت هم تا حدودی تاثیر داره

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
هیچکدوم ولی بیتا بهتره بهت برنخوره ولی خیلی از اسمای مثلا جدید فقط به درد مغازه و اسم گذاشتن رو حیو ...

خودمم با بیتا موافقم.

آوینا بهتر نیس؟؟؟

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
آوینا بهتر نیس؟؟؟

شوهرم میگه به اسم پسرم بیاد.آوین.رامین

2706