2733
2734

من خودم از کوچیکی به یاد دارم که هر شب بابام یکی دوبار میومد بالاسرم و روم پتو مینداخت الانم هر وقت شب خونشون میمونیم این عادت رو داره مخصوصا برا دخترم دو سه بار بهش سر میزنه پتو میندازه روش 

البته خیلی خصلت های خوب داره اما این یه یادگاریه که تو ذهنمه همیشه 🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بابام بینهااااایت دست و دل بازه 

ینی مثلا اگه میرفتیم رستوران یا مسافرت بهترین غذاها بهترین هتلا همیشه میرفتیم 

کم میرفتیم ولی یه جوری بود که همه حسرت میخوردن

Instagram📷me_in_netherlands 

باباي منم😍😍 ان شاءالله ١٢٠سال عمر باعزت داشته باشه😍😍

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
2738

مشكلي داشتي كاري داشتي به خودم بگو

روزي ١٠ بار باهاش حرف ميزنم هر ١٠ بارم موقع خدافظي ميگه كاري داشتي ب خودم بگو دخترم

الهي دورش بگردم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

اینکه یه لحظه حس دوست داشتنش فوران میکنه میزنه پس کلم😐😐😐

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

هی روزگار پدر مظلوم مهربون عشق زندگیم که جیگرم براش کبابع و دلتنگشم شدید همه اخلاقهاش عالی بود مهربون فداکار دلسوز خیلی مهربون بود خانواده دوست بمیرم براش 😢😢😢😢😢

همه چی درست میشه 

اصلا كينه هيچ كس رو به دل نميگيره خداروصد هزار مرتبه شكر

دلش خيلى بزرگ و دريايى هست خيلى

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
2706