2737
2734

بعدش ک رفتیم مدرسه و ناظما اومد تو حیاط راستش خوب خوب بابامو پرکردن از ای وسط سرو کله یه زن پیداشد 😐😐گفت دختر منم اینجوری  بود 😡شوهرش بابچه ولش کرد پدرش ازغصه پیرترشد و ازاین حرفا منم ک داغون بودم مامانم ک بیچاره هیچی نگفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابام مارو گذاشت خونه و برگشت بیمارستان بعدازظهرش ک برگشت هیچی نگفت خیلی حالش بدبود حتی نگاهمم نکرد بعدیکی دوساعت گفت تفنگ گفتم برام بیارن ک پسرو بکشم ب چ حقی دنبال دخترمنه و این حرفا منم پیام دادم میلادگفتم فرار کن نزار بابام بیاد باهات دعواکنه شرشه ازاین بدتر سرم بیاد

گفت نمیرم بزار بیاد یا بحرفم گوش میده یامیکشه

وااااای الهییییی چه دوستت داشته

همسر منم وقتی بابام ما رو با هم دید من راهمو کج کردم رفتم مثلا خودمو زدم به اون راه خخخ چه احمق بودم

اون واساد گفت من میخوامش اگه میخوای بزنی بزن ولی دست رو دخترت بلند نکن

بعدها مامانم گفت بابام بهش گفته از غیرت و معرفت پسره خوشم اومد  

2731

خب اونروز داییم اومد بامن حرف زد ک مطمئنم از کارم هیچوقت پشیمون نمیشم منم حرفای دلمو بهش گفتم اونم با بابام حرف زد بابام کمی اروم شد بعداومدن خواستگاری بابام ۳ماه تمام تحقیق کرد با اینکه ناراضی بود اما دلش کم کم اروم گرفت. خانواده پدرم بشدت مخالف بودن و هروز ب بابام پیام میدادن و زنگ ک حق نداری اینکارو کنی مخصوصا عموم میگفت ماله پسرمنه😐😐پرو. مامانم گفت شما مگه براش چیکارکردین ک ادعاتون میشه ماهم بهم رسیدیم و بهترین جشن عروسی رو گرفتیم داشتن دق میکردن بیچاره ها منم بعد عروسی بازم درسمو ادامه دادم. خیلی ماجراها قبلش برام پیش اومد خیلی سخت بود اما بعضی وقتا دلم میخواد ب عقب برگردم 

2738

من ولی پشییمونم

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
ما هم خیلی خیلی سخت به هم رسیدیم 10 سال طول کشید آخرش همه اینجوری خودشونو راضی کردن که یه مدت با هم ...

خوشبحالت عزیزم خوشبخت باشی همیشه...منم8سال وسه ماهه پدرم مخالفه فعلا..

میشه واسه موافقت پدرم باازدواجم صلوات بفرستید امسال قبل99به عشقم برسم بعد ازهشت سال.. الهی آمین
من خیلی سخت طوری که چشمم رو به خانواده بستم و اشک پدر و مادرم رو درآوردم.  الان راضیم از زندگی ...

چطوری راضیشون کردی؟

میشه واسه موافقت پدرم باازدواجم صلوات بفرستید امسال قبل99به عشقم برسم بعد ازهشت سال.. الهی آمین

خانماکسی نایب نمیخواد😢

بخدا قسم بدهکاریم و شرایط مالی خوبی نداریم

اگر کسی خواست بگه 

چله سوره یونس برابارداری

چله مزمل برامهرومحبت

نماز۷بانو بدبخت و ازدواج

چله حق شناس

نمازمیت

چله دعاتوسل زیارت عاشورابراهرحاجتی

و.....

هزینشم توافقی قبول میکنم به تموم مقدسات قسم کورشم اگه بخوام دروغ بگم بجون تک دخترم واقعا شرایطمون بده

چندین بار اومدم و دوستان گزارشم زدن

اخه بخدا انصاف نیس مگه من ازاری بهتون میرسونم

اربعین امام حسین نزدیکه ایشالله هرچی به دل دارین خدابهتون بده 

خواهش میکنم به دورو اطرافیانتون بسپرین

منم سخت بهش رسیدم دوسال تمام هی غصه خوردمو گریه کردم تا بالاخره تابستون عقد کردم هنوزم داداشا و مامانم باهام قهرن و تو عقدمم نیومدن مامان بابام جدا از هم هستن . ولی من عاشقشم تنها کسیه ک با تمام وجود دوسم داره و همییییییشه بهم احترام میذاره

2706