2733
2739
عنوان

دزدی یه خانوم تو سایت دیوار 😥

3340 بازدید | 153 پست

امروز  تو دیوار یه دست کاناپه ی چستر خوشگل دیدم قیمتش خیلی مناسب بود ،زنگ زدم بعد از کلی بوق اشغال  یه خانوم میانسال جواب داد گفت همه ی وسایلم رو حراج گذاشتم واسه همین خطم اشغاله، ادرس داد واسه بازدید،گفت ۵ به بعد بیاید فقط لطفا وانت هم بیارید که باربزنن همون عصر،موقع خداحافظی با کلی معذرت خواهی گفت اگر جسارت نیست یه بیعانه بریزید که من مطمئن بشم ،من احمق گفتم با این سن و سالش که نمیتونه دزد باشه صدتومن واریز کردم زنگ زدم اطلاع بدم اشغال بود بعدش هم خاموش کرد بیشرف، رفتم تو سایت دیوار دیدم آگهیش رو حذف کرده  😞😞😞 رفتم به ادرسی که داده بود  اشتباه بود خدا لعنتشون کنه،اون وقت میگن مملکت خراب شده خب خودمون مملکت رو داریم خراب میکنیم دیگه 😔 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

اون که کارش اشتباه بود صد درصد ولی شما هم بی احتیاطی کردید خود سایت دیوار هم زیر اگهی ها زده تا از صحت و وجود وسیله مطمئن نشدید پولی مبادله نکنید 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706