2726
عنوان

تاحالاشده دلتنگ کسی بشی اما حتی یدونه عکس هم ازش نداشته باشی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2403 بازدید | 180 پست
وای عزیزم اینجوری واقعا سخته خوب کاری کردی باید یه کم به خودش بیاد  به احتمال خیلی زیاد برمیگر ...

دقیقا بیماره و من بیشتربخاطر خودش اینکارو کردم وگرنه هیچوقت به خودش نمیومد..

مشاورم بهم گفت دوری وجدایی بهترین تصمبمه

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
ولی به نظرم بهتره هرزگاهی بهش سر بزنین جدا شدین درست ولی کاملا از مادر داشتن محرومش نکنین

من نمیدونم کجاست گلم

هیچ آدرس و شماره تماسی ندارم

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان تو تلگرام و اینستا همدیگرو میتونید ببینید؟ "عخشت چی خوجله؟ 

نه عزیزم من تمام مجازیمو پاک کردم...

به ایرکت مامانم پیام میده.پیج اونم شخصی نیست که عکسشو بذاره...

اون پوستش زیتونی رنگ..چشماش درشت عسلی مژه فر..موهاش خرمایی..بینی کوچیک..لباش قلوه ای..قدش صدو هشتادوخورده...بدنسازی ام کارمیکنه...

ازنظر من از من خیلی خوشکل تره...

حالا همه اینا بکار یه صدای قشنگی داره که هر دختری رو خر میکنه قشنگ

.مخ زرنش حرف نداره

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2728
خیلی خوبه که عاقلانه تصمیم گرفتی

ممنون عزیزم...

امیدوارم نتیجه بده..من واقعا سر اون جونمو گذاشتم..بخاطر استرسایی ک بهم واردمیکرد کلی مریضی روحی و جسمی گرفتم.

ممنون عزیزم... امیدوارم نتیجه بده..من واقعا سر اون جونمو گذاشتم..بخاطر استرسایی ک بهم واردمیکرد کلی ...

امیدوارم عزیزم ولی اگه نتیجه نداد خودت رو بکش کنار چون واقعا سخته با همچین ادمی فردا پس فردا ازدواج کنی حق جم خوردن که نداری هیچ ممکنه تو خونتون حتی دوربین هم کار بزاره

نه عزیزم من تمام مجازیمو پاک کردم... به ایرکت مامانم پیام میده.پیج اونم شخصی نیست که عکسشو بذاره... ...

بالاخره ب ی نتیجه ای میرسی حتما حتما تاپیک بزن اگ ب نتیجه رسیدی امیدوارم خبر عروسیتونو بشنوم خخخخ

من نمیدونم کجاست گلم هیچ آدرس و شماره تماسی ندارم

میدونم شرایط شما هم سخت بوده ولی

به هر حال شوهر سابقتون فامیلی چیزی داره

یا از طریق قانونی میشه شرایط ملاقاتو فراهم کرد

چون من فکر میکنم آدم همیشه در قبال بچش مسئوله 

میدونم شرایط شما هم سخت بوده ولی به هر حال شوهر سابقتون فامیلی چیزی داره یا از طریق قانونی میشه شر ...

درسته گلم منم بینهایت شرمندم ک نتونستم مسئولیت مادریمو حفظ کنم اما چاره نداشتم

اونا از کشور رفتن و من دسترسی ندارم بهشون

از طریق قانونم نمیتونم اقدام کنم

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏
ممنون عزیزم... امیدوارم نتیجه بده..من واقعا سر اون جونمو گذاشتم..بخاطر استرسایی ک بهم واردمیکرد کلی ...

الانم از لحاظ روحی بهم ریخته ای

منم کسیو ک دوسش داشتم نامزد داره😭😭

نامزد داشت و بهم نگفته بود دوسال فریبم داد.

وقتی شنیدم دیگه آدمِ قبل نشدم

به شدت افسرده شدم

همش یا خوابم یا تو فکرو خیال و ناراحتی و آشفتگی روحی و گریه و نایِ هیچ کاری رو ندارم

خیلی دلم از نامردیش گرفته

اخلاقشم آدم بی محبتی بود و برعکس من عاشقش بودم

من بدجور خودمو باختم دیگه حالِ دلم خوب نمیشه

الهی عاقبت بخیری را نصیب هممون کن
امیدوارم عزیزم ولی اگه نتیجه نداد خودت رو بکش کنار چون واقعا سخته با همچین ادمی فردا پس فردا ازدواج ...

خوب بهم که گفت ..گفت دوربین میذارم تاخیالم راحت باشه...

بعضی وقتها اونقدربیرحم میشد من چند روز خودمو تیکه تیکه میکردم..صورتم میشد عین مرده ها...

میگفت منو نمیتونی خرکنی ..تابهم ثابت نکنی.بمیری هم مهم نیست برام..

بعدش میومد میگفت نه اونارو برا تحریکت میگفتم تا حرف بزنی ...خودشم میدونست من بهش وفا دارم..اما دوتاشخصیت متفاوت داشت و اون قطب منفیش همیشه غلبه میشد

بالاخره ب ی نتیجه ای میرسی حتما حتما تاپیک بزن اگ ب نتیجه رسیدی امیدوارم خبر عروسیتونو بشنوم خخخخ

حتما تاپیک میزنم کل نی نی سایتوخبرمیکنم.

2706