2726

چند روزى بود معده درد وحششششششتناك داشتم ديروز آندوسكوپى انجام دادم كه گفتن ورم شديد معده و پيش زخم دارم يعنى در آستانه زخم شدنه 

الان با داروها يه كم خوبم اما ميخوام كامل ريشه كن شه مريضيم،كسى تا حالا از بومادران استفاده كرده واسه اين مشكل؟

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
زنیان بخور اب رو آتیشه برا معده

آخه خوندم واسه نفخ خوبه،راستش اينقدر درد كشيدم ميترسم ريسك كنم و بدتر بشم اگه واقعا واسه مشكل مشابه من درمان كردين بگين ممنونتون ميشم

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه خوندم واسه نفخ خوبه،راستش اينقدر درد كشيدم ميترسم ريسك كنم و بدتر بشم اگه واقعا واسه مشكل مشابه ...

کلا زنیان خوبه یه بار بخورید اگا ساخت ادامه بدید

حس اون بچه ای رو دارم که فقط به خاطر اینکه صاحب توپه بازیش میدن...
2728
کلا زنیان خوبه یه بار بخورید اگا ساخت ادامه بدید

باشه عزيزم مرسى

درمان مشکلات گوارشی

۱- درمان مشکلات مری و معده از قبیل (زخم مری ـ زخم معده ـ نفخ ـ آروغ ـ ترش کردن ـ ورم معده ـ

ریفلاکس معده ـ هلیکوپاکتر معده ) :

یک لیوان عرق نعنا به همراه یک قاشق مرباخوری تخم بارهنگ داخل ظرفی ریخته پس از جوش آمدن

ده دقیقه ملایم بجوشد  بعد از ولرم شدن با کمی عسل شبها موقع خواب میل شود . طول درمان بسته

به نوع بیماری  ۴۰ الی ۱۲۰ روز میباشد. لازم به ذکر است در بیماری زخم معده میتوان برای نتیجه

سریعتر از یک قاشق غذاخوری تخم بارهنگ استفاده نمود.

* توجه: این نسخه در عین سادگی بسیار عالی جواب میدهد امتحان کنید.

*توجه : برای نتیجه بهتر و سریعتر در مشکلات معده باید موارد زیر به طور جدی رعایت شود.لازم به ذکر

است که بسیاری از مشکلات ناشی از عدم رعایت همین موارد است:

الف) هیچگاه آب یخ ننوشید.(خیلی سرد)

ب) ترک آب بین غذا (بهترین وضعیت نوشیدن آب نیم ساعت قبل از غذا و دو ساعت بعد از آن است.)

ج) کاهش سردیها مخصوصا شبانگاه (ماست ـ شیرـ دوغ ـ نوشابه ـ چایی )

*توجه :سعی شود سردیها با مصلحات آن مصرف شود.مثلا:

ماست و دوغ  با نعنا و کاکوتی  ـ شیر با عسل یا خرما ـ ...