2737
2734
عنوان

حرمت های بین منو شوهرم شکسته

570 بازدید | 25 پست

دیگه هیچ حرمتی نیسته که نشسته باشه همه رو نابود کرد من باردارم همش کتکم میزنه دادمیزنه فهش میده پدر سگ خفه شو لال شو دعا میکنم بمیری از دستت راحت شم اینقد خاروخفیفم کرده که نگو بابای خدابیامرزمو فهش میده میگه بچمو دنیا بیار میندازمت بیرون هرررری گمشی 

چشه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای یا خدا سم بهش بده بمیره ب چ دردی میخوره خاک تو سرش بخدا من بودم میکشتمش تا بعد ازمن کسی دیگرو بدبخت نکنه

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

خب چرا؟ بیدلیل که نمیشه حتما پا رو دمش گذاشتی

ولی حق نداره بزنتت

بهش بگو چرا تا اون موقع صبر کنی همین الان با پای خودم میرم

به خدا بر همه کس معلوم است رهبر شیعه ❤علی(ع)❤مظلوم وبر حق است.                
2738
همش داغ میکنه عصبی هست دلم امشب خیلی شکست میتونستم جوابشو بدم ولی هیچی نگفتم ک کتک نخورم

عزیزم خوب کاری کردی جواب ندادی کتکت میزنه بچت طوریش میشه. کم محلش کن تاجونش دراد بزار مثل سگ پارس کنه

سلام مامان کوچولو خوبی من از موقعی ک ناخسته باردار شدی میشناسمت کاربری قبلیم ترکید دیووونه هست روانی ...

فدات عزیزمی 

اگه اخلاقش این بود چرا باردار شدی گلم 

خدا جواب نامردیاشو میده

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2706