2726
عنوان

بقایای بعد از سقط .... چرا دفع نمیشه ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 25926 بازدید | 134 پست
حدود ۶ میلیمتر فک کنم

سلام عزیزم 

ببخش من دوباره ریپلای میکنم 

مطمئنی ۶ میلی متر بود  بقایات ؟ ۶‌میلی که خیلی خیلی کوچیکه 

اخه چطوری با پریودی دفع نشده دوستم ؟ پس مال من که دو سانته اصلا دفع نمیشه احتمالا 

خدایا دامن همه ی منتظرهارو سبز کن 🌈❤️💝 هیچ امیدواری رو نا امید نکن  آمین 👑
منم همونطور عزیزم خون بحدی بود که بیمارستان رفتی من قبلش هفت یا هشت ساعت بود خونریزی شدید داشتم بیما ...

اخی عزیزم 

ببخش که خاطرشو برات زنده کردم 

امیدوارم هیچ کسی براش همچین چیزی پیش نیاد 

واقعا  روح آدم  زخم میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام عزیزم  ببخش من دوباره ریپلای میکنم  مطمئنی ۶ میلی متر بود  بقایات ؟ ۶‌میلی که ...

اره اولش ۴ سانتیمتر بود. دفع شد سری به سری. بعدش رو ۶ میلیمتر استپ کرد. دیگه هم دفع نشد. یکی دو هفته هم منتظر اون ۶ میله بودم ولی نیومد هیچی. دیگه نگو اون ۶ میلیمتره دیگه تبدیل به پولیپ شده بود‌. که با کورتاژ دراوردن

انشالا گلم ایشالا شمام به زودی باردار میشی

انشاالله عزیزم هر. چی خدا. بخواد 

دعا کن  من از. شر. این جفت راحت بشم هر چی دمنوش و قرص میخورم متاسفانه بی فایدست 

اره اولش ۴ سانتیمتر بود. دفع شد سری به سری. بعدش رو ۶ میلیمتر استپ کرد. دیگه هم دفع نشد. یکی دو هفته ...

من الان دقیقا روی دو و. نیم سانت استپ کردم 

خونریزیم کامل قطع شده و. لک قهوه ای تیره دارم انقباض هم دارم بخاطر. قرصهایی که میخورم اما دفع نمیشه این لعنتی 

منم میترسم خدای نگرده تبدیل به پولیپی چیزی بشه 

سیاهدونه و عسل بخور .زعفرون خوردی؟

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
سیاهدونه و عسل بخور .زعفرون خوردی؟

خییییلی زیاد خوردم 

کبدم درد گرفت رهاش کردم 

قرص متیل ارگونین میخورم بی فایدست 

الان دو هفته از سقطم گذشته 

میترسم مشکلی برای رحمم پیش بیاد 

خییییلی زیاد خوردم  کبدم درد گرفت رهاش کردم  قرص متیل ارگونین میخورم بی فایدست  ال ...

از یه دکتر طب سنتی مشورت بگیر ببین چی میگه 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
نه گلم من جنینم مرده بود یک ماه شکمم مونده بود نمیدونستم

سلام عزیزم هنوز هستی؟

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰
رشدش متوقف شد 😢 

عزیزم هنوز هستی شما؟

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰
منم رشدش قطع شد

عزیزم شما هستی هنوز؟

بله گلی

عزیزم بعد از اون بارداری ک رشد جنین متوقف شد دوباره باردارشدی؟؟

ازمایشی چیزی دادی؟

2706