2703
2553

عدد ان تی یکیشون ۱.۵۹ یکی دیگه ۱.۴۹ .....توروخدا بگین ریسکش خیلی بالاس توروخداا کمک 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3368351/جواب-غربالگری-توروخداااا-بیاید-اگه-کسی-میدونه-بگه-بهم

خدایاشکر🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نه، اصلا بالا نیست، 

ان تی 3 باشه خطرناکه، 

من ان تی پسرم 2.5 بود، رفتم آزمایش دادم، نمونه خون رو خارج از کشور فرستادن و اونا جواب دادن که خداروشکر مشکلی نداره

مرا که طاقت این چند روز دنیا نیست، چگونه حوصله جاودانگی باشد؟  
2714
ازمایش غربالگری زده ریسک

عزیزم جواب رو ببر به دکترت نشون بده، اگر لازم باشه میفرستت آزمایش. 

شاید چون دو قلو هستن برای همین زده، 

نمیدونم والا 

مرا که طاقت این چند روز دنیا نیست، چگونه حوصله جاودانگی باشد؟  

نگران نشو بعضی آزمایشگاه ها و سونوگرافی ها زر زیاد میزنن توکلت به خدا باشه استرس واسه بچه هات خوب نیس گلم نکن. یه خانمی بود من توی بیمارستان دیده بودم بهش گفته بودن قلب جنین تشکیل نشده برو بنداز اومده بود بندازه اونجا زن ها که منتظر نوبتشون بودن نذاشتن بندازه گفتن برو دوباره چکاپ کن دکترت رو عوض کن بعدا که اتفاقی دیدمش ازش پرسیدم گفت خدا رحم کرد بچه مو دست دکتر بی سوادم نسپردم جای دیگه رفتم گفتن قلبش فقط ضعیف میزنه قرص دادن خوب شد. هیچ وقت سر چیزی که نمیدونی یا به هر کسی اعتماد نکن. شاید مشکلی ندتشته باشی شایدم با یه قرص حل بشه چرا خودتو بچه هاتو عذاب میدی. من خودمم یه دکتری رفته بودم بهم گفت تا دو ماه قرصایی که مینویسم بخور وگرنه نازا میشی رفتم منتظر دکتر خودم شدم از سفر برگشت رفتم پیشش گفت کدوم ابلهی بهت اینو گفته تو فقط مشکوک به پی سی او هستی بدنت سالمه سالمه.

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀