2726

یه پسر مهرماهی خودش پیش قدم میشه برا دوستی؟اگه طرف مقابلش یه قدمی برداره چه فکری میکنه؟بدش میاد طرف مقابلش اول بروز بده خودشو؟مغرورن؟واینکه ب روزای خاص مثل تولد اهمیت میده؟چون میخوام تبریک بگم بش دودلم🙈

من داداشم.پسر خالم.کراشم مهرماهین.متنفرن از دختری ک پبشنهاد بده😐😐😐.‌‌.‌‌‌...بلا استثنا رو ادب طرف خعلی حساسن.مامانمم مهرماهیه.اره ب مناسبت ها اهمیت میدن

عاشقتم کاربر غلاغسیاه😍از96 خاننده خاموشم.         اِی آسمان! اِی آسمان به سوزِدِل من گواه باش؛که اَز دَست غَم به کوه وبیابان گریختم      داری خبر ک شب همه شب دور از آن "نِگاه"مانند شمع سوختم و اشک ریختم....😔(فریدون مشیری. همایون شجریان. عشق پاک)        ‌‌‌ ‌‌‌‌‌             همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین😈😈

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پسراشو نمیدونم.ولی ما مهریا خصوصیاتمون اینجوریه.شدیدا با منطقیم. مغروریم اگه بفهمیم یکی دوسمون داره تا تهش پاش میمونیم. سیاست داریم.مهربونیم. خوش تیپ و جذاب.زود رنج ام هستیم

زندگی یه دروغ خیلی بزرگه باورش نکنیم....
اها.خب به روزای خاص اهمیت میده؟ینی احساساتیه؟

اره احساساتیه  ب تولد مادرش و داداشش ک اهمیت میده 

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕

من یه دوست مذکر مهرماهی داشتم فوق العاده مغرور و گنده دماغ و توذوق زن بود منه خر اون موقع بدجوری دوسشداشتم ولی اصلا براش مهم نبود حتی جلوش زار زار اشک ریختم روز اخر اصلا ب ت خ مشم نبود،مطمنم هستم  تا اخر عمرش کسی ک اندازه من عاشقش بودو پیدا نمیکنه ولی همون بهتر ک رفت 

من یه دوست مذکر مهرماهی داشتم فوق العاده مغرور و گنده دماغ و توذوق زن بود منه خر اون موقع بدجوری دوس ...

اینم همونجوریه...خیلییییی خودشو میگیره..دیگ داره حالمو بهم میزنه😁