2726
عنوان

چکار کنم خز نباشم؟؟به گفته ی دوستان من یک خز هستم😂😂😁😁😀

| مشاهده متن کامل بحث + 1290 بازدید | 81 پست
اتفاقا من اینقدر خوشم میاد دو رنگ بشه موها😁

عه جدی؟

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید یه مدت ریشه هاتون رو رنگ قهوه ای بذارید و یه کمی پایین موهاتونم رنگو بماید

از پایین موهاتونم مرتب کوتاه کنید 

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه
2728
یعنی فقط بخاطر موهات میگن خزی

توی تاپیکی که گفته از کارهای خز بگین این مورد رو خز دونستن

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
ب نظرتون رنگ سیاه بزنیم ب موها خراب نمیشه مو؟

سیاه نزن مث دکلره میمونه مو رو خراب میکنه. قهوه ای شماره ۲ بزن خیلی مشکی میشه

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
رنگ اکسترا بزن تو سرت بدبخت شو مث من😂😂😂😂

اکسترا چیه؟

من قاطی اون سیاها سفیدم دارم خیلی خز مالی شدم😅😅😅

عاشق صداقتت شدم بانو😀 موی سپید را فلکم رایگان نداد!!! 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
توی تاپیکی که گفته از کارهای خز بگین این مورد رو خز دونستن

گوش نکن منم یبار رفتم تاپیک خز بازی فهمیدم خیلی خزم😂😂😂😂😂😂😁

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
من قاطی اون سیاها سفیدم دارم خیلی خز مالی شدم😅😅😅

خخخخ پس مث من خزی

چطوری خزجان؟

اکسترا چیه؟

امضامو بخون😀😂

رنگ مو تیره مخصوص موهای سفید

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
2706