2726

خودتون و دور و بریاتون

کدوماتون راضی این و کدوماتون ناراضی این؟

چرا؟؟؟؟

تو همه ی هشت نفره ها سبد بالا برداشته میشه؟؟

من مهمونام خیلیییی کمن و کلا هر چند ماه یبارم مهمون ندارم

قصد دارم هشت نفره بخرم ،همه میگن پشیمون میشی،ولی مادر شوهرمم چهارده نفره خریده،خیلی پشیمونه و میگه ای کاش کوچیک میخریدم

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

منم ۱۴ نفره دارم و همش میگم کاش ۸ نفره خریده بودم

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

من دارمم خیلیییی هم راضیم سال پیش گرفتیممم راحت شدم چون بزرگه قابلمه تابه سینی توش جامیشن

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ۱۴نفره بوش دارم و دوتا بچه،بسیار خوشحالم که کوچیک نخریدم،چون دوروز یه بار پر میشه کامل،تا خر خره ماشین۹۸درصد موارد طبقه پایین میچینم هر روز روشن میکنم میزنم رو برنامه یک دوم،یکساعته تموم میشه با آب و برق نصفه

من ۱۴نفره بوش دارم و دوتا بچه،بسیار خوشحالم که کوچیک نخریدم،چون دوروز یه بار پر میشه کامل،تا خر خره ...

رو برنامه ۱/۲ که میزنید، کدوم طبقه رو میشوره؟

من تا حالا این گزینه رو نزدم

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

بستگي داره چقدر ظرف كثيف ميكني و چند نفريد

ما چهار نفريم اگه ٨ نفره بود به دردم نميخورد 

١٤ نفره اسمشه در حقيقت ١٢ نفره ست و خوبي كه داره اينه ميتوني ظرف هاي بزرگ بزاري البته ظرف ها شيشه اي يا استيل باشه چون ماشين روي و تفلون رو خراب ميكنه 

خداوندا مرا به حال خود رها مكن
منم ۱۴ نفره دارم و همش میگم کاش ۸ نفره خریده بودم

چند نفرین شما؟؟

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
من دارمم خیلیییی هم راضیم سال پیش گرفتیممم راحت شدم چون بزرگه قابلمه تابه سینی توش جامیشن

چند نفرست ؟؟ چه مارکی؟

من خواهرم هشت نفره داره خیلی هم خوبو خوشگله.منم قرار بود برا شب چلم مث یکی خواهرم بیارن برام ک مادرشوهر خرم خودشو زد ب خریتو رفت شش نفره خرید از عمد ..منم رو جاهازم نذاشتمش تا ک و نش بسوزه 😁😁

سلام ملیکم
من ۸ نفره دارم و کاملا راضیم پاسخگوی همه نیازهای خانواده ۳ نفره ما است و تو مهمونی ها تا حدودی کمک ...

چه مارکیه ؟؟- چند تا سبد داره؟؟ اگه دو تا سبد داره،سبد بالائیه برداشته میشه؟؟

2706