1648
1605

خودتون و دور و بریاتون

کدوماتون راضی این و کدوماتون ناراضی این؟

چرا؟؟؟؟

تو همه ی هشت نفره ها سبد بالا برداشته میشه؟؟

من مهمونام خیلیییی کمن و کلا هر چند ماه یبارم مهمون ندارم

قصد دارم هشت نفره بخرم ،همه میگن پشیمون میشی،ولی مادر شوهرمم چهارده نفره خریده،خیلی پشیمونه و میگه ای کاش کوچیک میخریدم

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

منم ۱۴ نفره دارم و همش میگم کاش ۸ نفره خریده بودم

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرشوهرا  ، خواهشا تو دوران بارداری، دست از سر ما عروسا بردارین، به خدا ثواب داره😞واسه سلامتی نی نیا، صلوات😍

من دارمم خیلیییی هم راضیم سال پیش گرفتیممم راحت شدم چون بزرگه قابلمه تابه سینی توش جامیشن

معنی کاربریمو نپرسین که خودمم نمیدونم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هرچی زدم بود یهو این اسم ثبت شد🥴🥴🥴🥴🥴

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

من ۱۴نفره بوش دارم و دوتا بچه،بسیار خوشحالم که کوچیک نخریدم،چون دوروز یه بار پر میشه کامل،تا خر خره ماشین۹۸درصد موارد طبقه پایین میچینم هر روز روشن میکنم میزنم رو برنامه یک دوم،یکساعته تموم میشه با آب و برق نصفه

1613
من ۱۴نفره بوش دارم و دوتا بچه،بسیار خوشحالم که کوچیک نخریدم،چون دوروز یه بار پر میشه کامل،تا خر خره ...

رو برنامه ۱/۲ که میزنید، کدوم طبقه رو میشوره؟

من تا حالا این گزینه رو نزدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرشوهرا  ، خواهشا تو دوران بارداری، دست از سر ما عروسا بردارین، به خدا ثواب داره😞واسه سلامتی نی نیا، صلوات😍

بستگي داره چقدر ظرف كثيف ميكني و چند نفريد

ما چهار نفريم اگه ٨ نفره بود به دردم نميخورد 

١٤ نفره اسمشه در حقيقت ١٢ نفره ست و خوبي كه داره اينه ميتوني ظرف هاي بزرگ بزاري البته ظرف ها شيشه اي يا استيل باشه چون ماشين روي و تفلون رو خراب ميكنه 

مادرم و فرزندانم تمام زندگي منن ♥️
منم ۱۴ نفره دارم و همش میگم کاش ۸ نفره خریده بودم

چند نفرین شما؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
چند نفرین شما؟؟

۲نفر، زیادم مهمون نداریم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1614
من دارمم خیلیییی هم راضیم سال پیش گرفتیممم راحت شدم چون بزرگه قابلمه تابه سینی توش جامیشن

چند نفرست ؟؟ چه مارکی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من خواهرم هشت نفره داره خیلی هم خوبو خوشگله.منم قرار بود برا شب چلم مث یکی خواهرم بیارن برام ک مادرشوهر خرم خودشو زد ب خریتو رفت شش نفره خرید از عمد ..منم رو جاهازم نذاشتمش تا ک و نش بسوزه 😁😁

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام ملیکم
من ۸ نفره دارم و کاملا راضیم پاسخگوی همه نیازهای خانواده ۳ نفره ما است و تو مهمونی ها تا حدودی کمک ...

چه مارکیه ؟؟- چند تا سبد داره؟؟ اگه دو تا سبد داره،سبد بالائیه برداشته میشه؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1641
رو برنامه ۱/۲ که میزنید، کدوم طبقه رو میشوره؟ من تا حالا این گزینه رو نزدم

هر طبقه ای خواستی بچین،فرقی نمیکنه،من میچینم پایین که فشار آب زیاده،چون قابلمه هم دارم،میزارم روeco

من 12 نفره دارم معمولا یکبار رو همیشه تو روز روشن میکنم ولی شده روزی دوبارم روشنش کردم  خیلی خ ...

دقیقا،من سه بارم روشن کردم،تو مهمونیا،غذارو زودتر آماده میکنم،ظرفهای اون موقع،ظرفهای شام،وقتی مهمونی هستن،دوباره ظرفهای شام وقتی مهمونا میرن

دقیقا،من سه بارم روشن کردم،تو مهمونیا،غذارو زودتر آماده میکنم،ظرفهای اون موقع،ظرفهای شام،وقتی مهمونی ...

فکر کردم خودم اینجوری ام خداروشکر تنها نیستم

همیشه به همسرم میگم در آینده خواستی برامون خونه بسازی(مهندسه ولی خودمون فعلا مستاجریم تا زمین بخریم) تو آشپزخونه جای دو تا ظرفشویی 12 نفره بزار

1645