2737
2739

خداروشکر من گرم مزاجم😎😎😎 اول اول خودم گفتم😂😂😂😂

چه کسی میگوید زمان طلاست؟من مزه مزه اش کرده ام....زمان عین الکل است...ثانیه ثانیه میسوزاند و میرود در عمق وجودت....مست مست ک شدی چشمهایت را باز میکنی و میبینی عمرت گذشته و توماندی وخماری و حسرت از دست رفتن یک عمر!                     خواهشا منو نترکونید دیگه شماره ندارم😠😠😠😠 مرگ بر گزارشگر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گاهی با تغییر فصل مزاج ها هم تغییر میکنه . مثلا اگه مزاج بدنت سرد و خشک باشه با شروع ماییز دقیقا همین طور که گفتی میشی . شاید ریزش مو هم بگیری . کلا علائم سردی تو بدن بیشتر میشه .

گرمیجات بخور .روحیه تو بالا نگه دار . ورزش کن که بدنت گرم شه .

2738
سودا چه علایمی داره؟

هرچی بدی دنیاست تو سودایی ها جمع شده.

استرس و اضطراب افسردگی منفی نگری خیال بافی همش منتظر اتفاقای بدی لاغری لک و کدری صورت گودی زیر چشم خواب های پریشان عدم اعتماد به نفس ........

من همه این علایم رو دارم.چاره ش چیه؟

پرهیز غذایی سرچ کن در مورد سودا خوراکی هایی که نباید بخوری رو ببین بدترینش گوجست که به شدت سودازاست اصلا نخور پنیر خیار ماست ماکارونی عدس برنج میوه های ترش مثل انار آلبالو و...شیرینی جات بادمجان ماهی گوشت گاو و خیلی چیزای دیگه

دومین راه استفاده از موبر نوره دارای زرنیخ طلایی که زرنیخش طلایی یا زرد باشه که سودا رو از بدن خارج میکنه

سومین راه قی کردن عمدی یا همون بالا آوردن که سودا رو از بدن خارج میکنه

2706