2733
2734
عنوان

مامانا بیاید بگین چی بگیرم

132 بازدید | 34 پست

با یه تومن چی بگیرم واسه سیسمونی؟وسایل بزرگ مثل کالسکه و گهواره و... رو ماه بعد میخوام بخرم الان فقط یه تومن دارم

خدایا میدانم که میبینی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر تهرانی برو انبار آقا بزرگ کلی از وسیله هاش رو میتونی بخری

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2738
دو دست صفر. یا سرهمی بگیر یا ست زیردکمه، شلوار، مانتو. سایز صفر هم زیردکمه و شلوار بگیر دو یا سه دس ...

سرهمی بیشتر استفاده میشه

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
لباس سایز چند و از هر کدوم چند تا؟

گلم سایز 0 بگیر که واسه نوزادی 

بعد به نظر من گلم تا شش ماهگی رو بخر 

لباس نوزادی سه چهار دست بخر چون نوزاد خیلی کثیف کاری داره استفراغ میکنه یهو پی پی در میره 

شیر میریزه رو لباسش نمیشه خیس باشه سینه بچه سرما میخوره 

لباس زیاد بیگیر 

شلوار هم ارزونا بگیر

لباس گرمم که حتما 

سرهمی نگیر زیاد خوشکله ولی پوشیدنش سخته مخصوصا بچه اول ادم میترسه 

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2706