2726
عنوان

کیا تو کار بورس هستن؟

283 بازدید | 15 پست

امروز یوزر و پسورد گرفتم وارد میشم اما هیبییچی سر در نمیارم از اسمها و اعداد

بلد نیستم باید چکار کنم😏😏

کلاس هم می‌خوام برم اما گفتن تا دو هفته آینده فعلا ظرفیت پر هست 

چجور میشه بلد شد تا قبل کلاس رفتن؟ نمیگم کامل اما حداقل کم و بیش آشنا بشم 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چقد گذاشتی

والا هیچی 

گفتن خودت برو خرید فروش انجام بده 

یا اصلا نمی‌دونم چجور باید پول بزارم 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
از نت سرچ كن اصطلاحات و 

اصطلاحات رو سرچ کردم رفتم تو سایت خرید و فروش اما نمی‌فهمم چی به چیه

میتونی بری تو سایت فراچارت اونجا اموزش داره از صفر تا صدشو.. اونارو ببینی به یه توانایی نسبی که رسیدی کلاسارو بری تا سر در بیاری .. اولشم پول زیادی اصلا نزاری بهتره .. بورس همون طور که سود ده میتونه باشه ضررم داره بخصوص الان ک شاخص منفی شده و اکثر سهام ها تو ضررن .. ولی قبل خرید باید خیلییی مطالعه داشته باشی وگرنه سرمایه ات میره.. شاید چند بار با شانس سود کنی ولی اگه الکی و از رو احساس و حدست خرید کنی نتیجه خوبی نمیده

همه ﺧﺮﺍﺑﺘﺮ ﺍﺯ ﺧﺮﺍﺑﯿﻢ !ﺑﯿﺨﻮﺩﯼ ﻻﻑ ﺁﺑﺎﺩﯼ ﻣﯿﺰﻧﯿﻢ و ﺑﺮﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻣﻌﻠﻢ ﺍﺧﻼﻗﯿﻢﺍﻣﺎ ﺩﺭ ﺫﻫﻦ ﺧﻮﺩ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺗﺮﺳﯿﻢ ﻭ ﺩﺭ ﺧﻠﻮﺕ ﺧﻮﺩ ﺑﯽ ﺍﺧﻼﻕ !ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﻬﺎ ﺭﺍ ﺗﺎ ﺟﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺧﻮﺍهی های ﻣﺎ ﺍﺭﺿﺎ ﺷﻮﺩ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯾﻢ !ﻋﺸﻖ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﻤﺒﻮﺩﻫﺎ ﻭ ﺧﺪﺍ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﻣﺒﺎﺩﺍﻭ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﻭﻗﺘﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﮐﺎﺭ ﺩﺍﺭﯾﻢ !ﻣﺎ ﻗﺎﺗﻼﻥ ﺭﻭﺡ ﻫﻤﺪﯾﮕﺮﯾﻢ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﯽ ﺍﻋﺘﻨﺎ ﺑﻪ ﺍﺣﻮﺍﻝ ﻫﻢ ﺩﺭ ﮔﺬﺭﯾﻢ …
میتونی بری تو سایت فراچارت اونجا اموزش داره از صفر تا صدشو.. اونارو ببینی به یه توانایی نسبی که رسید ...

ممنون کامل توضیح دادی ولی باور می‌کنی هر چی میخونم متوجه معنی شاخص نمیشم؟🤭😎😏

میتونی بری تو سایت فراچارت اونجا اموزش داره از صفر تا صدشو.. اونارو ببینی به یه توانایی نسبی که رسید ...

منظورم سرچ تو نت بودا

معنی شاخص متوجه نمیشم

راستی اون نمادها که عدد با قرمز نوشته و کنارش علامت منفی داره، یعنی اون مقدار درصد افت فروش و سود داشتن؟؟

منظورم سرچ تو نت بودا معنی شاخص متوجه نمیشم

خب ببین عزیزم 

شاخص کل رو تعداد سهام هایی که در روز خرید و فروش میشن بوجود میاره 

مثلا اگر چندین نماد توی رشد باشن و سود بدن این شاخص میره بالا 

و برعکس اگر نماد ها افت کنن شاخص کل هم پایین میاد

واسه اینکه همیشه بدونیم ایا فلان روز بخریم یا نه و بفهمیم اوضاع بازار از چه قراره باید تو سایت ره اورد۳۶۰ ، هرروز شاخص کل رو چک کنیم 

اگ این شاخصه هرروز پایین تر بیاد ی زنگ خطره

ولی هرچی بالاتر بره یعنی که بازار داره خوب پیش میره

همه ﺧﺮﺍﺑﺘﺮ ﺍﺯ ﺧﺮﺍﺑﯿﻢ !ﺑﯿﺨﻮﺩﯼ ﻻﻑ ﺁﺑﺎﺩﯼ ﻣﯿﺰﻧﯿﻢ و ﺑﺮﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻣﻌﻠﻢ ﺍﺧﻼﻗﯿﻢﺍﻣﺎ ﺩﺭ ﺫﻫﻦ ﺧﻮﺩ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺗﺮﺳﯿﻢ ﻭ ﺩﺭ ﺧﻠﻮﺕ ﺧﻮﺩ ﺑﯽ ﺍﺧﻼﻕ !ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﻬﺎ ﺭﺍ ﺗﺎ ﺟﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺧﻮﺍهی های ﻣﺎ ﺍﺭﺿﺎ ﺷﻮﺩ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯾﻢ !ﻋﺸﻖ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﻤﺒﻮﺩﻫﺎ ﻭ ﺧﺪﺍ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﻣﺒﺎﺩﺍﻭ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﻭﻗﺘﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﮐﺎﺭ ﺩﺍﺭﯾﻢ !ﻣﺎ ﻗﺎﺗﻼﻥ ﺭﻭﺡ ﻫﻤﺪﯾﮕﺮﯾﻢ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﯽ ﺍﻋﺘﻨﺎ ﺑﻪ ﺍﺣﻮﺍﻝ ﻫﻢ ﺩﺭ ﮔﺬﺭﯾﻢ …
راستی اون نمادها که عدد با قرمز نوشته و کنارش علامت منفی داره، یعنی اون مقدار درصد افت فروش و سود دا ...

بله اگر قرمز باشه درصد ضرر رو نشون میده و سبز باشه درصد سود

خب ببین عزیزم  شاخص کل رو تعداد سهام هایی که در روز خرید و فروش میشن بوجود میاره  مثلا ا ...

ممنون از اطلاعات کامل و وقتی که گذاشتی 🌹🌹🌹

انشالا خدا خیرت بده 😘

2706