2737
2734
عنوان

سوال دارم....اگه بی ادبی نباشه...

729 بازدید | 34 پست

سلام. خیلی کوتاه می پرسم. امشب داشتم شام میخوردم یه مرتبه درد شدید واژن و مقعد دچار شدم چیزی شبیه درد پریوودی...باردار نیستم . یه بچه ده ماهه دارم و ماه قبل اولین بار بعد زایمانم پریود شدم.....تا حالا اینجوری شدین؟ خیلی درد داره . قبل شام هندوانه خوردم، مهمون دارم .....نمیدونم چمه. خیلی درد داره . کسی هست راهنمایی بده

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من ،،سردی کردی

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄

عرق نعنا و نبات خوردم..... درد دارم. دقیقا شبیه درد پریوده...ممکنه موقع پریودم باشه؟ ماه قبل ۳۰ ام شدم

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

منم مثل تو میشم امروز رفتم دکتر و ازمایش عفونت مثانه دارم .

اونروز جوری درد گرفتم به نانزدم گفتم نوار بخره پ میشم گف دیونه ده روزه تمام شدی

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2706