2726
عنوان

خيلي بداخلاق شدم

139 بازدید | 13 پست

امروز شوهرم گفت از غرزدنات خسته شدم،فكر كردم ديدم راست ميگه ولي واقعا حالم بده خيلي فشار رومه با كارشناسي ارشد بيكارم و بچه داري ميكنم خيلي بچه داري واسم سخته واقعا خسته شدم صبح تا شب تو خونه با بچه سروكله ميزنم هيچ كار مفيدي نميكنم بخاطر مشكلاته مالي هم نميتونم خودمو با خريدو اينحرفا سرگرم كنم احساس ميكنم تو يه منجلابي گير كردم كه نميشه ازش بيرون رفت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واقعا؟بنظر خودم بچه داري واسم سخته انگار من واسه اين ساخته نشدم البته خدا منو ببخشه ناشكري نميكنم&nb ...

همونیه که گفتم‌.احساس پوچی و نارضایتی مال افسردگیه

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا

عزیزم تربیت بچه مگه مهمتر هم داریم 

شما بزرگترین هدف زندگیتو رو هم با این اخلاقت و ناشکر بودن داری خراب میکنی چون وقتی بی حوصله هستی رو بچه هم تاثیر میراره 

چرا خانمها ما اینطور شدن ک فک میکنن اگ کار نکنن چیزی کم ذارن 

عزیزم الان همه ارشد و دکتری هستن کار شاخی ک نی 

بگیم وای حیف شدیم 

چه مرد چه زن مهمترین هدف زندگیشون حفظ آرامش خانواده و تربیت فرزندی ک با دست خودشان وارد دنیا کردن 

با انرژی باش عزیزم 

اگ تند حرف زدم ببخش 

چون واقعا ناراحت میشم میبینم خانما بچه بزرگ کردن رو چیز خاصی نمیدونن و ناراضی هستند 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
عزیزم تربیت بچه مگه مهمتر هم داریم  شما بزرگترین هدف زندگیتو رو هم با این اخلاقت و ناشکر بودن ...

با حرفات موافقم خودمم خيلي ناراحتم كه حوصله بچمو ندارم عذاب وجدان دارم ولي واقعا خانمايي كه حوصله ندارن نبايد يه موجود بيگناهو اينطور اسير كنن

هزینه ارامش نداشتنت توزنددگی چقدره هزینه ازددست دادادن جوانی بدون لذت بردن چقدره هزینه خوشبخت نبودن ...

من هميشه از اينكه وقتم تلف شه و كار مفيدي نكنم بهم ميريزم،درسته بچه داري و تربيت يه بچه خيلي مهمه ولي منو اصلا راضي نميكنه،از طرفي هم دلم نمياد بچمو بزارم مهد يا خونه مامانم برم سركار كلا درسته حوصله بچه داري ندارم ولي مادر فداكاري هستم و از خودم بخاطز بچم ميگذرم همسرم هم خيلي پولدار نيست كه با چيزاي جانبي مثل خريد و اينچيزا خودمو مشغول كنم