2737
2734
اخی طفلی😅😅😅😅

بچه مردم وبا خاک یکسان کردین یادتون رفته یه روز عاشقش بودین همتون😂

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااا دلتون میاد اینطوری بگید...پسر ب این خوشگلی مث ماه می مونه .‌صداشم خوبه... من خوشم میاد ازش ...

نه دیگ خواننده شدنش زیادی بود به نظرم باید دیگ تمومش میکرد مث هدیه تهرانی...

خدایاشکرت
2731
بابا اون حداقل یه استعدادی داره تو تیکه پرونی و بیشعوری  این هیچی نیست😂😂😂😂

تو تیکه پرونی رو خوب اومدی 🤣🤣

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙💚❤️ 

من چرا حس میکنم گلزار بازیش مصنوعی هست یعنی دیالوگ حس میکنم .ولی بقیه بازیگرا خیلی طبیعی بازی میکنن فک میکنی واقعی هست اما گلزار یه جوریه شمام اینطورن؟

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            
بابا اون حداقل یه استعدادی داره تو تیکه پرونی و بیشعوری  این هیچی نیست😂😂😂😂

بیشعوری و خوب اومدی  

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40