2733
2734
عنوان

بالاخره بهش پیام دادم ولی حالم بده...

| مشاهده متن کامل بحث + 2282 بازدید | 133 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجوری سه سال طاقت اوردی منكه اصلا نمیدادم اگه هم پولی میدادم اگه صدتومن هم بود فرداش در خونشون بودم تا پولمو نمیدادن نمیرفتم. برو هرجور هست بگیر پولتو از مفت خور 

2731

دختر دیووونه اگه خودت یه چیزی خریده بودی الان قیمتش سه برابر شده بود حالا  اقا می خواد خورد خورد بده ... من برای خرید خونه تردید دارم طلاهامو بفروشم بدم شوهرم از پدر مادر و برادرم مشورت خواستم. تا وارد زندگی نشدین مرد جماعت رو نمیشناسین

شما رو یادمه عزیزم.فقط امکان داره پسره بخواد دوباره بهتون نزدیک بشه ،ولی گول حرفاشو نخورین.وخام نشین تو روخدا.

یادمه ،تدریس میکردین وقرار بود بعد ازدواج با ایشون کارتون رو ول کنین وبرین روستا زندگی کنین.

2738
وای چرابهش پول دادی  ?دیگه این اشتباه رونکن اخه اون اگرم میومد فایده نداشت یه ادم درست حسابی پی ...

عزیزم فک میکردم واقعا دوسم دارم چه میدونستم کلا تحت تاثیر مادرشه

شما رو یادمه عزیزم.فقط امکان داره پسره بخواد دوباره بهتون نزدیک بشه ،ولی گول حرفاشو نخورین.وخام نشین ...

درسته گلم خیلی خوب یادت مونده . نه عزیزم دیگه خامش نمیشم کلا فهمیدم از اون دسته آدم هایی هست که الان عاشقه فردا فارغه

2706