2733
2739

و باردار شدین ؟

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
سلام فخریه جان ؟ خوبی عزیزم ؟ عزیزم لوله رو از دست دادی تو بارداری خارج از رحم ؟

سلام خانومی ،بله متاسفانه 

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم تو تاپیک هدانا جان باهات بودم و منم سمت راست از دست دادم خیلی خیلی ناراحتم 

آهان، شما چکار کردی؟عکس رنگی دادی؟

من نه هنوز ۳ ماه هست میترسم اصلا نمیدونم باید چکار کنم 

نترس ، بعد سه یا شش ماه برو عکس رنگی ،منم میترسم البته، ولی راهیه که باید بریم 

نترس ، بعد سه یا شش ماه برو عکس رنگی ،منم میترسم البته، ولی راهیه که باید بریم 

عکس رنگی درد داشت ؟ اون لوله ات چطور بود ؟ ایشالا بزودی نتیجه بگیری

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
2738
عکس رنگی درد داشت ؟ اون لوله ات چطور بود ؟ ایشالا بزودی نتیجه بگیری

یه لوله دارم فقط ،برای من درد داشت ،البته من سفت گرفته بودم خودمو و مسکن نخوردم ،خیلی های دیگه بودن که دردشون مثل من نبود

یه لوله دارم فقط ،برای من درد داشت ،البته من سفت گرفته بودم خودمو و مسکن نخوردم ،خیلی های دیگه بودن ...

منم مث شمام دقیقا خدا کنه حداقل حالا دیگه با ابن یدونه به مشکل نخوریم خیلی میترسم ک اون یکی هم مشکل داشته باشه ببخش عزیزم مزاحمت هم شدم

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
منم مث شمام دقیقا خدا کنه حداقل حالا دیگه با ابن یدونه به مشکل نخوریم خیلی میترسم ک اون یکی هم مشکل ...

مراحمی عزیزم،همون یه لوله م بهم گفتن پیچ خورده س،توکل به خدا