2726
عنوان

نی نی میخام خو😪😪😪😪

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 44 پست

طبیعی جلوگیری کن نینیت میاد 

این مردا که نمیتونن خودشون و نگه دارن 😂😂😂هر کی گاف داده با همین روش بوده 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما برعکسه شوهرم التماس میکنه بچه بیار پسرم سه و سال و نیمه 

من میگم بمیرم نمیارم 

تازه دارم یه نفس راحت میکشم 😥😥😥

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2728
منم دلم می نی میخواد اونم دو قلو😍

من این ماه کلومیفن خوردم دوتام فولی آماده داشتم.همش از دوقلو میترسم 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
آره میتونیم از لحاظ اقتصادی مشکلی نداریم قبلن میگفت پاییز الانم میگه ساله بعد نمیخام بچم نیمه دومی ب ...

الانم اقدام کنین بچه نیمه اولی میشه😁😁😁من تو اواسط اذر‌باردار شدم دخترم اواسط شهریور اومد گول نخوریااااا دوماه وقت داری😂😂😂

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
شوهر منم همینه داغون کرده منو

شما یکی داری یا اصلا نداری

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
دسته منه مگه😪خودش از من زرنگتره

واي ياداون تاپيكه افتادم اونم شوهرش مث شمابود🤣🤣🤣بعدخانومابهش ميگفتن باقاشق قايمكي بريزتو يعني امان ازتجربه😐😐😐😁

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘
آره میتونیم از لحاظ اقتصادی مشکلی نداریم قبلن میگفت پاییز الانم میگه ساله بعد نمیخام بچم نیمه دومی ب ...

وای دقیقا حرفای شوهر منه🤣

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
شما یکی داری یا اصلا نداری

یه پسر دارم یکی هم چند ماه پیش سقط کردم دکتر گفت بعد دوماه میتونی دوباره اقدام کنی الان هرچی میگم بهش میگه نمیخوام 

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 
2706