1464
1411
عنوان

نی نی میخام خو😪😪😪😪

371 بازدید | 44 پست

بچه ها من دخترم ۵ سالم رد کرده به شوهرم میگم وقتشه دومی رو بیاریم هی میگه نه الان وقتش نیست 🤨

با چه زبونی بگم فاصله زیاد خوب نیست😪

الانم اقدام کنم فاصلشون میشه ۶ سال

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون😘

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436
1447

منم دلم می نی میخواد

اونم دو قلو😍

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
می‌دونم تا آخر این تیکر بالاخره منم مامان میشم😍      «مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی. مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویا پرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالی‌ات را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خداروشکرت 
شرایط اقتصادیش شاید اجازه نمیده به اونم فکر کردی؟!

آره میتونیم از لحاظ اقتصادی مشکلی نداریم قبلن میگفت پاییز الانم میگه ساله بعد نمیخام بچم نیمه دومی بشه😐

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون😘
1418

طبیعی جلوگیری کن نینیت میاد 

این مردا که نمیتونن خودشون و نگه دارن 😂😂😂هر کی گاف داده با همین روش بوده 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊

ما برعکسه شوهرم التماس میکنه بچه بیار پسرم سه و سال و نیمه 

من میگم بمیرم نمیارم 

تازه دارم یه نفس راحت میکشم 😥😥😥

خدایا این همه چاله چوله انداختی تو زندگی مون لااقل دوتاشو مینداختی رو لپامون جذاب میشودیم حداقل 
منم دلم می نی میخواد اونم دو قلو😍

من این ماه کلومیفن خوردم دوتام فولی آماده داشتم.همش از دوقلو میترسم 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
1331