2733
2734
عنوان

رفتم دکتر.....گفت😭😭😭😭

1506 بازدید | 87 پست

امروز رفتم دکتر.. حال تخمدانم بدترررررر شده... چیکار کنم...فولیکولام۱۱ بودن امروز۵ بود... خیلی بددددد.. حالم داغونه...کسی بوده مثل من؟؟..یعنی خوب میشه؟؟دکتره همش میگفت چیزی نیست تا۶ ماه دیگه خوب میشه امافقط زار زدم...توروخدا جواب بدید😭😭😭😭😭😭😭

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ورزش کن

خوب میشه یعنی... امکانش هست؟؟؟

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

عزیزم نگران نباش واسه من اینقدر زیاده که کل تخمدان‌هام دیده نمیشن... به مرور خوب میشه فقط به عصب مرتبطه... اعصابت باید آروم باشه 

هنگامی که دری به روی انسان بسته می‌شود، بلافاصله در دیگری باز میشود... اما انقدر به در بسته خیره می‌شویم که در باز شده را نمی‌بینیم🔐
2738
صبور باش بهترین روزها در انتظارته

اخه همش میگم بهتر میشم بدتر میشم...چیکار کنم

2706