2737
2734

مستر هنگ تو اینجارو نخون جوابای خفن دادن مخت چیزپیچ میشه برادر😅

تاپیک پری لایک نکنید اون کامنتمو ناموسا فک نمیکردم بره پربازدید اونقدم خنده دار نبود لعنتیا  ولم کنید چی از جونم میخاید😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممکنه بخوره به ک ون یه غاز بستگی داره

وای پاره شدم از خنده حالا چرا غاز🤔خوب گنجشک بیشتر تو هواس ک😂😂

تاپیک پری لایک نکنید اون کامنتمو ناموسا فک نمیکردم بره پربازدید اونقدم خنده دار نبود لعنتیا  ولم کنید چی از جونم میخاید😭
بستگی به نوع تفنگش داره

وقتی گلوله از تکیه گاه خارج میشه اونقدر ارتفاع میگیره که سرعت شتاب و نیروی لحظه ایش صفر بشه

بعد از اون اصطکاک و جاذبه باعث میشن با زاویه پوکه فرود بیاد

نوع و قدرت تفنگ فقط میزان ارتفاع و سرعت و نیرو رو تعیین میکنه

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   
اینکه یه قضیه حل شدس وقتی بزنی هوا میره و بعدشم نمیدونی تا کجا میره😐

😂😂😂😂😂وای😆😆😆😆😆

2738
وقتی گلوله از تکیه گاه خارج میشه اونقدر ارتفاع میگیره که سرعت شتاب و نیروی لحظه ایش صفر بشه بعد از ...

شما نظامی هستین؟

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
ب نظرم شامپو😂😆

ن دیگ لیفو شامپو میمالن میزنن به کلشون🤔

بله ...منتها نظام تجربی😆😆😆😂😂😂😂

خخخخخخ اخه خیلی جالب توضیح دادین 

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
2706