2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ب شوهرم بگم شوشو یا جوجو یا از این چیزا والا حق داره پرتم کنه بیرون، با ی من پشم و پیلی هیکل چهار ...

😂😂😂😂😂😂😂

همیشه ک نمبگیم گاهی اوقات که درخواست مانی یا لباس و اینا داریم 😐😂😂😂😂😂

2731
😂😂😂😂😂😂😂 همیشه ک نمبگیم گاهی اوقات که درخواست مانی یا لباس و اینا داریم 😐😂😂😂😂😂

والا من بگم‌شوشو پول ک سهل، کوفتم بهم نمیده

از خدا میخوام حال دل همتون همیشه خوبه خوب باشه😊😊❤❤😊😊❤❤😊😊
چه بامزه منم شاید انجام دادم😹😹😹

نمیخام مخصوص منه😂😂😂

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
من بخام لوس بشم میزنه پهنم میکنه به دیوار😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.

عههه بدم میاد مردا کم لوسن مردی ک با لوس شدن چیزی بخاد بده مرد نیست باس مث یه زن واقعی بگی هوووی یارو😁😁

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2738
والا من بگم‌شوشو پول ک سهل، کوفتم بهم نمیده

من ک‌شوشو نمیگم و نا حالا هم نگفتم از این ب بعدم نمیگم 

ولی خب قوبووونت بلم جیگرمو این چیزا ب درد بخوره خاهر 

اگه نخرید هم گریه 😐

من میگم مححححححح 

تیکرتولدیه خانومه خاصه✔    که اووونم منم...  ۱۳بدربه دنیا اومدم دلیل دارم واسه خاص بودنممم . خب خوشگل خانومی که امضاموخوندی حالا واسه موفقیتم یه صلوات خوشگل بفرست .باتشکر ....عشقتون💓 negin💓

اگه یه چیزی ازش بخوام و بخوام خودمو مظلوم کنم هی بعش میگم آااااای😿

😂😂😂😂😂

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
میو میکنم😂😂😂😂

عین من. من و شوهرم هردو میو میو میکنیم 😂😂😂😂😂  

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.
2706