2737
2734

با من مث یه  اخول رفتار می کنن .

استاتوسشون بلاکم میکنن ، دعوت میکنم خونم نمیان اگرم بیان کاری میکنم از کرده خودم پشیمون شم ،

برام هیچ کار ی نمیکنن اگه ناچارآدرخواستی کنم ،

هیچکی دوست نداره باش پایه باشم ویه اکیپ .چرا ؟

حتی اگه از حرفهام خوشتون نیومد ، برام گزارش نزنید چون خواهر و..ندارم فقط توی نی نی ساست میتونم حرفام رو بزنم . مرسیییی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بیا خودم بگیرمت عشقم 😐

بحثم گرفتن نیس .

مثلا پدرشوهرم از استاتوسش منو بلاک کرده !

ولی من میبینم ،چون oGدارم ..

حتی اگه از حرفهام خوشتون نیومد ، برام گزارش نزنید چون خواهر و..ندارم فقط توی نی نی ساست میتونم حرفام رو بزنم . مرسیییی

اونارو بیخی مارو بچسب.محلشون نده

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
2738
اونارو بیخی مارو بچسب.محلشون نده

نی نی سایتی هاهم منو دوست ندارن .

چیزمو بخون .قبلا بیرونم کردین ..

چ جوری بامزه بشم ؟ 😓😓

ولشون کن بابا

چ بامزه 

چ بی مزه

کون لق‌.شون

خودت خوش باش بی توجه باش بهشون

ما کوچیکا خدامون بزرگه.....  کاربر سابقم🤕 کاربریمو بعلت شناخته شدن ترکوندم🤣 والا هر اسمی زدم نیاورد چاره ای نداشتم😂
منظورت کیان؟ عزیزم منم یکدونه دوستم ندارم اتفاقا مغزم خیلی راحتتره و موفقترم بخدا راست میگم 

من دوس داشتم چن تا ،

ا،ا چون متاهل بودم وشوهرم شاغل .بیشتر دنبال این بودن فک میکردن براشون کیس پیدا بکنم !

وقتی دیدن افسرده وغمگین م .ولم کردن تو دوستی ..

2706