2726
عنوان

چقدر اینقدر کرم پودر لورال بده ؟🤮🤢

49607 بازدید | 65 پست

کرم پودر لورال مدل اینفالیبل شیشه ای در زرشکی وای قیمتش ۱۶۰ تومن شده اما نه پوشانندگی داره دقیق بعد دو ساعت انگار ک دیگه هیچی رو پوستت نیست اگه حواست نباشه و دستت به صورتت بخوره راحت اون قسمت صورتت بدون کرم میشه ولی یه کرم پودر ایرانی که همتون مسخره میکنید بهتر میتونه یه جوش بپوشونه

شاید مناسب پوست شما نیست

برای من عالی بود

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کرم پودر مک خوبیه یه تیوپ گندش ازین فشاریا ۷۰ تومنه خیلی پوشش خوبه بنطرم 

البته من از مک پولی نمیگیرم برا تبلیغش به نطرم خوبه

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
من ک ضدافتاب رنگی میزنم عالیه اصلا نمیماسع تازه بزورم پاک میشه خیلیم خوب میشینه رو صورتم

درمالیفت؟

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
شاید اصل نیست لورال پوشانندگی بالایی داره معروفه به این قضیه کلا

بله درسته كاملا

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
مکس یا مک؟

مک

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
2706