2703
2553
عنوان

قاعدگی روز 17سیکل

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه 😦😦وای خداااا یه سال منتطرم من😢

انشالله انتظارت به سر میرسه عزیزم

خدا جونم خودت دستمو بگیر....درد دادی صبرم بده😢😥برای مامان شدنم یه صلوات هدیه به حضرت زهرا برام بفرس دوست گلم....اللهم صل علی محمد و ال محمد
2456
من امروز روز 13سیکل هستم انگار پریود شدم خسته شدم دیگه😥

چرا اینجوری شدیم یعنی از اب و هواس

خدا جونم خودت دستمو بگیر....درد دادی صبرم بده😢😥برای مامان شدنم یه صلوات هدیه به حضرت زهرا برام بفرس دوست گلم....اللهم صل علی محمد و ال محمد

دوره هات چن روزست؟ آخرین بار کی سونو دادی کیست نداشتی؟

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
منکه 31به 31پری میشدم از روز 17 لکه بینی(رنگ خون قرمز) کم داشتم، تا روز 31 ادامه داشت  ،که بیشت ...

باردار نبودی گلم

دوره هات چن روزست؟ آخرین بار کی سونو دادی کیست نداشتی؟

من؟

2714
من؟

بلی

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
باردار نبودی گلم

نمیدونم ،مال ماه پیش بود،این ماه منتظرم ببینم پری میشم یا نه،پری 31مردادم خیلی سنگین بود اما 31شهریورم سبک بود،فعلا که لکه بینی نداشتم ،دوهفته قبل پری هر روز لکه خون داشتم تاحالا واسم پیش نیومده بود

چرا اینجوری شدیم یعنی از اب و هواس

لامصب تو اقدام هم هستم به نظرتون با این وضعیت اگه اقدام داشته باشم جواب میده می‌خوام دکتر هم برم زورم میاد ویزیت و معاینه با هم 90تومن میگیره امروز رفتم دکتر نبود منشی به من گفت هر 12ساعت قرص استرادیول بخور خونریزی کم میشه اقدام داشته باش نمی‌دونم چیکار کنم اعصابم خورده😖

بلی

دورهام 29روزه...خیلی وقت که دیگه دست  از دکتر رفتن کشیدم

واقعا؟؟؟؟؟😍😍😍😍😍😍

من روز موعدم تا سه روز لک دیدم بعد پاک شدم ،خیلی تعجب کردم بعد از هشت روز بی بی گذاشتم مثبت شد،برای شما هم انشالله لانه گزینی هس و بارداری

نیم جان بستاند و صد جان دهد، آنکه در وهمت نیاید،آن دهد  
لامصب تو اقدام هم هستم به نظرتون با این وضعیت اگه اقدام داشته باشم جواب میده می‌خوام دکتر هم برم زور ...

به نظرتون اگه آدم روز 13سیکل خونریزی داشته باشه تخمک‌گذاری هم داره؟؟؟

2706