2733
2734
چرا مادرش عین بز نگا می کرد؟ به دستور اکید اسلام گوش  می داد که رو حرف شوهرتون نباید حرف بزنید. ...

اتفاقا همینه که گفتین. تازه به دخترشم یاد میداد قورمه سبزی بپز آقات اومد خونه فلان کن بهمان کن که ازت راضی باشه تا خدا ازت راضی باشه. جنفگیات این مدلی. چی به خورد ضمیر ناخودآگاه مردم میدن! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام😂

سلام

🤦‍♀️

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2728

انقد خسته ام حال ندارم پست بذارم😐بجا منم نقد کنین😂

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
منم خواستم یه سریال ایرانی نگاه کنم الان آخرای فصل اولشم. شخصیتی که از زنها ارائه داده چندش آوره. هم ...

اره هرزنی که اسیر حرف های مرداش نیست بده و سرکشه و زندگی ویران کن

یه سریال گذاشته بودن چند وقت پیش،راه به راه برادرای خانومه میزدن تو گوشش،کلا در همین حد بلدن از زن حرف بزنن

2738
اره هرزنی که اسیر حرف های مرداش نیست بده و سرکشه و زندگی ویران کن یه سریال گذاشته بودن چند وقت پیش، ...

نمی دونم تو دهه چند موندن. سریالاشون شبیه فیلم فارسیای شونصد سال پیش شده‌. یعنی شخصیت زنها همونقدر پایین. فقط لچک و چادر چقچور سرشون کردن. 

اولا تحمیق همون احمق فرض شدنه،دست از سر استارتر بردارین دوما یه سوتی دیگه شون این بود دخترای انیس هج ...

هجده سالشون ک نمیشه باشه قاعدتا . دخترای اون از بچه های ستایش بزرگتر بودن . از اول سریال اون دوتا دختر داشت . بعدش ستایش با طاهر ازدواج کرد . بیست سال فقط از مرگ طاهر گذشته . بیست و دوسال از ازدواجشون گذشته . دخترای انیس دوتاشون قاعدتا باید بالای بیست و دو باشن

خدایی برق از سر منم پرید نصف شبی...همه جا تاریک شد😁😁😁

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

دیدی .منم اینجوری شدم 😳😳😳😳😳😳😳😭

به به ستایش چه فیلمیه.اونور پدر ادم معلوم نیست کیه 😆😆😆

با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید!!

پاکدامنی و وفا جزء صفات خیلی خوب برای زنا هستن ،هر کیم که این صفات و داره احمق نیست،بالفرضم که شما میخوای تحمیق نشی بشین جم تماشا کن و لذت شو ببر😏

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2706