2737
2734
عنوان

خرج عقد

126 بازدید | 13 پست

سلام بچه ها . 

من تو عقدم زیاد خرجی از شوهرم نمیگیرم.

فقط در حد همینکه گاهی عیدا شب یلداها بریم لباس بگیریم. یا گاهی بریم تو شهر من یه لاکی چیزی خودم بگم میخام بگیریم. 

ازاینا نیستم ک هی زرت و زرت پول بده واینا. 

مامانم میگه اینجوری لوس میشه بعدا ک عروسی کردی خرجی نمیده. 

یعنی درست میگه؟ کسایی بودن مثله من بعد عروسی چیکار کردن چیشد

برا جور شدن عروسیم صلوات😍دلبره لاشیِ منی طُ!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
صلوات فرستادم برات انشالا بزودی بری خونه خودت .. برای منم صلوات بده زودتر عروسی کنیم خسته شدم از نام ...

مال کجایی. 

ممنون. اره خیلی بده اینجوری  آدم بلا تکلیفه

برا جور شدن عروسیم صلوات😍دلبره لاشیِ منی طُ!
2738

والا من از بعد بله برونم شوهرم گفت دیگه حق نداری از بابات پول بگیری همه خرجامو خودش داد جز شهریه دانشگاه که بابام زیر بار نرفت الانم عادت داره به خرج کردن

البته شوهر من وضعش خوب بود هم میتونست خرج منو بده هم پس انداز کنه واسه شروع زندگی 

قطعا اگه وضعش متوسط بود یا معمولی بود نمیذاشتم کامل خرجمو بده تا پول جمع کنه واسه زندگیمون

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

تا همین حده دیگه بیشتر زشته بگیری

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم