2703
2553

یه بار یه بنده خدایی ب شوهرش گفته بود بیا عین این فیلما ک احساسین منو بغل کن بزار رو تخت بعد مرده میاد بغلش کنه زنه چون سنگین بوده هی جمعش میکنه ک نیوفه اخرش زنه میگه بیزززز میگوزه مرده هم میخنده میگه دیگه خیلی احساسی شد.

کاربر ۹۶ ام ک بار ها رمزمو یادم رفته😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

بیز چیه بگو زارت انقد چوب کاری نکن

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ما اولین شبی که خونه مادر شوهرم خوابیدیم ، در اتاق قفل کردیم کلید در شکست من تا صبح خندیدم ، حالا شانس آوردیم پنجره به حیاط راه داشت شوهرم رفت پیچ گوشتی آورد باز کرد 

کاش تصویرت نفس می کشید مادر
2714
بیززز کوچولوعه اشکال نداره  زارت بزرگه زشته😖😖

اونم زارت بوده برا ظریف کاریش الکی گفته بیز باور کن

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ماهم یه بار با خواهرشوهرمو دختراش نشسته بودیم حرفای بییییز دار میزدیم و میخندیدیم

همون موقع دختر خواهرشوهرم پاشد بره تو آشپزخونه یهو بییییزید

برگشت تو چشامون زل زد ماهم از ترس خواهرشوهره جرات نمی کردیم بخندیم دیگه ترکیدیم ری.....م تو خودمون😂😂

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم   
بیززز کوچولوعه اشکال نداره  زارت بزرگه زشته😖😖

وای خدا نکشتت خیلی خندیدم

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
2706